75 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 75 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

75.00 zł zamiast 150.00 zł za 75 zł zamiast 150 zł: Zakopane - kupon na pokój 2 osobowy (1 nocleg) z 50% rabatem w komfortowym pensjonacie

Zniżka zakupów grupowych z Zakopanego

Warunki

  • Kupon upoważnia do noclegu dwóm osobom w dwuosobowym pokoju na czas jednej doby.Pokój posiada telewizor, łazienkę oraz czajnik. Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem  18 533 11 23.Termin wykorzystania kuponu trwa  do 30.06.2012 r.

Opis szczegółowy

Pokoje gościnne „U Magdy” są obiektem położonym we wspaniałej lokalizacji: dzielnica jest cicha i spokojna, z okien widać malownicze widoki. Dodatkowymi atutem jest bliskie położenie szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz dobra komunikacja miejska. Sam dom jest urządzony bardzo szykownie. Drewniana konstrukcja nadaje klimatu prawdziwej, górskiej chaty. Dostępny jest również ogród z miejscem na grilla oraz plac zabaw dla dzieci.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Kościuszki 65 34-520

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.