99 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

99.00 zł zamiast 200.00 zł za 99 zł zamiast 200 zł: Szkolenie: profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego (6h) w Kompanii Edu – Art na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Zakopanego

Warunki

  • Oferta obejmuje szkolenie: profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego.Czas trwania szkolenia – 6h. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem 694888345.Termin realizacji kuponu trwa do 27.05.2012r.

Opis szczegółowy

Profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego: Codziennie narażeni jesteśmy na stres. Każdego dnia pojawiają się nowe sytuacje i problemy z którymi musimy sobie poradzić. Nasz organizm przyzwyczaja się do tego, wchodzi w stan wysokiej aktywności – czyli po prostu pracujemy na zwiększonych obrotach. Brak wyciszenia w takowych sytuacjach wywołuje właśnie syndrom wypalenia zawodowego. Uodpornienie na stres oraz umiejętności spokojnego wyciszenia są tematami owego szkolenia.Szkolenie przeznaczone jest głównie dla ludzi narażonych na nacisk związany z kontaktami interpersonalnymi, presją czasu, trudnościami z negocjacją, koniecznością podejmowania szybkich decyzji.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Żelazna 87 00-879

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj