286 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 286 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

286.00 zł zamiast 700.00 zł za 286 zł zamiast 700 zł: Sesja fotograficzna z makijażem i upięciem (rodzinna, dziecka, indywidualna, portfolio, akty, narzeczeńska)

Zniżka zakupów grupowych z Zakopanego

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00Sobota: 10:00 - 14:00

Warunki

  • Kupon obejmuje udział w sesji zdjęciowej, makijaż oraz upięcieRodzaje sesji zdjęciowych jakie obejmuje kupon -  rodzinna, dziecka, indywidualna, portfolio, akty i narzeczeńskaTermin realizacji kuponów trwa do 30.04.2012

Opis szczegółowy

„Panie kapitanie, jakie wieści z frontu?” zapytał prezydent przejęty zaistniałą sytuacją. „Nie możemy nic zrobić Sir! Drogie oferty sesji fotograficznych zajęły cały Poznań.” odparł kapitan, który nie był zbyt zadowolony, że to właśnie jemu powierzono przekazanie prezydentowi potwornych wieści. Wtem przez okno pałacu wpada fioletowo – żółta postać z poważnym wyrazem twarzy. „Przybyłem tu żuć gumę i zaoferować wam rabat na sesję fotograficzną z makijażem i upięciem po niesamowitej cenie 286 zł. Właśnie skończyła mi się guma...” powiedział Mr Rabat wyciągając palec w kierunku komputera leżącego na prezydenckim biurku. Elekt kliknął myszką, wpisał adres i kilka kliknięć później odetchnął z ulgą.Opis miejsca:Czym jest Face Fabric? To profesjonalne studio fotograficzne, podejmujące się wszelkich wyzwań, z każdego wychodząc zwycięsko. To także studio wizażu, gdzie przygotują cię na bal, uroczysty jak i maskowy. To gabinet kosmetyczny, wykonujący przeróżne zabiegi, a także salon fryzjerski, z którego każdy wyjdzie zadowolony. I to jeszcze nie wszystko! Przyjdź i sam zobacz, co mają dla ciebie do zaoferowania.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Libelta 22/24 61-707

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.