130 zł

Wartość: 260 zł

Cena: 130 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

Od 130 zł za karnet na wyszczuplającą elektrostymulację: 5, 10, 15 lub nawet 20 zabiegów! Zrelaksuj się, maszyna będzie pracować za Ciebie!

Zniżka zakupów grupowych z Zabrza

Ważne

 • 1 zabieg trwa 45 minut,
 • Zabiegi elektrostymulacji redukują obwód bioder, ud i pasa średnio o 5-11 cm,
 • 24 elektrody rozmieszczone na rękach, brzuchu, pośladkach i udach,
 • Impulsy elektryczne powodują kurczenie się i rozkurczanie mięśni jak podczas wykonywania ćwiczeń,
 • Dzięki urządzaniu mięśnie brzucha wykonują nawet 1200 ruchów na godzinę!
 • Efekty:- widoczny ubytek centymetrów już po ok. 10 zabiegach,- redukcja cellulitu,- lepsze napięcie mięśni,
 • Z zabiegu elektrostymulacji skorzystało już wielu klientów, którzy już po 5 zabiegach utracili nawet po 7 cm w pasie - dołącz do nich!
 • Zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów tygodniowo.

Warunki

 • Dokonaj telefonicznej rezerwacji terminu wizyty do 28.05.2012, w przeciwnym razie kupon przepadnie,
 • Jeśli nie odwołasz rezerwacji z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem, kupon przepadnie,
 • Bezpośrednio przed skorzystaniem z usługi okaż wydrukowany kupon,
 • Przeciwwskazania: rozrusznik serca, metalowe elementy w ciele, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, padaczka, ciąża, nowotwory, kamienie nerkowe, uszkodzenia skóry, owrzodzenia skóry, stany ropne okołozębowe, zapalenie migdałków, podwyższona temperatura,
 • Godziny otwarcia Salonu:- poniedziałek-piątek: 11.00-20.00,- sobota: 9.00-15.00,
 • Oferta limitowana.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Dobijając w pocie czoła do liczby 100 brzuszków, na pewno nie raz marzyłaś, żeby móc właśnie w tej chwili delektować się lekturą ulubionej gazety czy oglądać ciekawy film. Niestety, żadna z tych rozrywek - choć przyjemnych - nie zagwarantowałaby Ci szczupłej sylwetki. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz połączyć wyszczuplanie z relaksem? Że możesz położyć się wygodnie, a całą pracę wykona za Ciebie maszyna? Brzmi jak science fiction? Niekoniecznie. Z kuponem Citeam dowiesz się, jakie możliwości daje elektrostymulacja.

Jaką gazetę wybierzesz?
Wiosna jest takim momentem, kiedy zrzucamy zimowe okrycia i krytyczniej spoglądamy w lustro - nasz oferta tym bardziej powinna Cię zainteresować. W zależności od tego, jak oceniasz swoją sylwetkę, możesz wybrać karnet na 5, 10, 15 lub nawet 20 zabiegów.
Zabieg elektrostymulacji polega na rozmieszczeniu na ciele (brzuch, uda, pośladki, ręce) 24 elektrod. Elektrody te, wysyłając implus elektryczny, powodują kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Impulsy działają na mięśnie podobnie jak działają na nie ćwiczenia fizyczne. Zabieg jest niezwykle efektywny - mięśnie brzucha mogą przy udziale aparatu wykonać nawet 1200 ruchów na godzinę. Mówi się, że 45 minut elektrostymulacji odpowiada 6-8 godzinom wysiłku fizycznego. Podczas gdy maszyna będzie pracować, Ty możesz zająć się lektura gazety.
Zapewne to, co Cię najbardziej interesuje, to efekty. Zabiegi przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej, a także nielubianego przez Twoje ciało cellulitu. Poza tym mięśnie są po zabiegach bardziej napięte, dzięki czemu utrzymanie wyprostowanej postawy ciała jest łatwiejsze.

Studio Kształtowania i Modelowania Sylwetki SLIM-LINE
to miejsce, gdzie nie tylko wymodelujesz swoje ciało z pomocą zabiegów elektrostymulacji, ale też zaznasz upragnionego relaksu. Możesz tu skorzystać z masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego, antycellulitowego czy wyszczuplającego, a także z zabiegów bezinwazyjnego liftingu twarzy i ujędrniania biustu i ramion.

Wymodeluj się na wiosnę - bez trudu!

130 260 zł zamiast 130 zł Oszczędzasz 50% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Tarnowskie Góry,ul. Tylna 15

http://www.slim-line.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj