57 zł

Wartość: 127 zł

Cena: 57 zł

Oszczędzasz: 55%

57 zł zamiast 127 zł za bilet na interaktywny seans edukacyjny o relacjach damsko-męskich "Zaklinacz Kobiet" 19 marca we Wrocławiu!

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Zaklinacz kobiet".
  • Kupon należy przesłać mailem na adres: kupony@GoBigEvents.pl, w tytule maila wpisując nazwę spektaklu i miasto, a w treści podając numer telefonu.
  • Seans odbędzie się we wtorek, 19.03.2019, o godz. 18 w Domu Kultury Bakara we Wrocławiu.
  • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.

Opis szczegółowy

Kultowy, pełen humoru, zbierający świetne recenzje spektakl o relacjach damsko-męskich!Seans przygotowany na podstawie bestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus!Idealna propozycja dla każdego, kto szuka swojej drugiej połowy lub chce umocnić więzi w związku!  Grzegorz Kordek to znany w Polsce i za granicą wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci, specjalista ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci,  zarządzania różnorodnością, komunikacji miedzy płciowej oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat prelegent na seminariach i konferencjach. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dom Kultury Bakara ul. Różana 4, Wrocław

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.