Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Gra terenowa Ekspedycja Express

Ekspedycja Ekspress: 8-godzinna gra terenowa dla 2 osób za 169,99 zł i więcej opcji (do -44%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

200,0 zł

Wartość: 298 zł

Cena: 200,0 zł

Oszczędzasz: 33%

Oferta z: Polska Groupon

Ekspedycja Ekspress: 8-godzinna gra terenowa dla 2 osób za 169,99 zł i więcej opcji (do -44%)

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Warunki

  • Groupon ważny do 31.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kontakt telefoniczny: 509 695 078.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: http://www.ekspedycjaexpress.pl/index.php?option=com_sppagebuilder&view=page&id=93 z podaniem kodu grouponu. Należy wybrać datę Ekspedycji Express z dostępnych na stronie oraz wybrać zakupioną liczbę osób w drużynie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych. W grze zmagają się między sobą drużyny 2, 3 lub 4 osobowe. Jest to niezwykła 8 godzinna gra, w której czeka aż 50 niecodziennych zadań do wykonania. Za każde zadanie uczestnicy otrzymują ekspedycyjną gotówkę. Drużyna, która zdobędzie jej najwięcej wygrywa.

Szczegóły:

  • gry odbywają się tylko w weekendy
  • w trakcie rozgrywki nie można korzystać z własnych telefonów komórkowych, środków płatniczych ani sprzętu. Specjalne telefony, plecaki, sprzęt i niezbędne elementy do gry uczestnicy otrzymują na starcie.
  • zasady gry dostępne są tutaj.
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 15 minut

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.