30,0 zł

Wartość: 39 zł

Cena: 30,0 zł

Oszczędzasz: 23%

Oferta z: Polska Groupon

Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby od 29,99 zł w Imaginarium – 2 lokalizacje

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Warunki

  • Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obowiązuje od 1 do 26 grudnia. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt e-mail: kontakt@imaginariumwroclaw.pl.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: www.imaginariumwroclaw.pl/zarezerwuj (w polu Imię należy podać kod zabezpieczający po wpisaniu własnego imienia). Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

  • dni, w które można korzystać z grouponu: cały tydzień
  • czas trwania zabawy: 30-60 minut
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 minut

Baza dostępnych programów, gier i aplikacji obejmuje ponad 100 pozycji, które można indywidualnie dobierać. Uczestnik gry wchodzi na stanowisko o wymiarach ok. 3x3 m, zakłada specjalne gogle i otrzymuje do rąk dwa kontrolery. Dzięki temu może przenieść się do wybranego świata i aktywnie się po nim poruszać spełniając marzenia np. o lataniu, teleportacji, wizycie w kosmosie, głębinach oceanu, a także o rysowaniu w trójwymiarze.

Multimedialne kreowanie komputerowej wizji pojedynczych przedmiotów, zdarzeń, jak i całego świata realnego lub fikcyjnego możliwe jest dzięki technologii informatycznej. Stworzona komputerowo sztuczna rzeczywistość jest podstawą gier komputerowych science-fiction rozgrywanych w 360 stopniach. Stanowią one coraz popularniejszą formę rozrywki, wychodząc naprzeciw osobom zastanawiającym się, jak ciekawie spędzić wolny czas samemu lub w gronie przyjaciół. Może być to także pomysł na prezent nie tylko dla informatycznego maniaka, ale dla każdego, kto ma ochotę przenieść się w góry, zanurzyć w oceanie czy polatać nad miastem.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 19 Marz 2043 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Wrocławia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.