Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wieczór w Teatrze Polskim

Od 19,99 zł: bilet na wybrany spektakl w Teatrze Polskim (do -40%)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

42,0 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 42,0 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska Groupon

Od 19,99 zł: bilet na wybrany spektakl w Teatrze Polskim (do -40%)

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: wydrukowany groupon należy wymienić najpóźniej dzień przed spektaklem na bilet w kasach teatru przy ul. Zapolskiej 3 (Scena im. Grzegorzewskiego) lub w kasie przy ul. Świdnickiej 28 (Scena Kameralna), czynne w godz. 11-14 i 15-19 od wtorku do soboty.  3. Weź bilet. Ograniczenia: brak możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 41,99 zł zamiast 70 zł za bilet na spektakl „Xsięgi Schulza” w dn. 14.06.2018 o godz. 19 – scena im. J. Grzegorzewskiego,
  • 19,99 zł zamiast 35 zł za bilet na spektakl „Acid Snow (Będzie Jeszcze Zimniej)” w dn. 24.06.2018 o godz. 18 – scena na Świebodzkim
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bilet na spektakl „Bracia Karamazow” w dn. 24.06.2018 o godz. 18 – scena im. J. Grzegorzewskiego
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za bilet na spektakl „Mirandolina” w dn. 29.06.2018 o godz. 19 – scena Kameralna

„Xsięgi Schulza”

Znany reżyser, inscenizator i choreograf – Jan Szurmiej, zaprezentuje swój najnowszy spektakl oparty na prozie i grafikach Brunona Schulza. Futurystyczne scenografie pozwolą doświadczyć onirycznego misterium na motywach „Sklepów cynamonowych”, „Sanatorium pod Klepsydrą” i „Xięgi Bałwochwalczej”.

„Acid Snow – Będzie Jeszcze Zimniej”

Autorska adaptacja kultowego „Domu lalki” w reżyserii kontrowersyjnego Rolfa Almego. Dostosowane do polskich realiów widowisko balansuje między oryginalnym przekazem autora a ironią i absurdalnym humorem sytuacyjnym.

„Bracia Karamazow”

Inspiracją do powstania przedstawienia była powieść Fiodora Dostojewskiego o tym samym tytule. Reżyser podejmuje grę z pisarzem, nadając mrocznemu, trudnemu, a nieraz ciężkiemu stylowi artysty nieco humoru oraz lekkości.

„Mirandolina”

Sztuka austriackiego dramatopisarza napisana w 1973 roku na motywach osiemnastowiecznej komedii Carla Goldoniego Mirandolina. Dramat obrazuje podporządkowywanie się nagle wzbogaconych mieszkańców nadmorskiego kurortu zasadom obowiązującym w gospodarce kapitalistycznej. Rzecz się dzieje w gospodzie we Włoszech, na wybrzeżu Adriatyku, w latach 50. ubiegłego wieku. Jest jesień, a włoskie kurorty nawiedzają wszelkiej maści spekulanci, poszukiwacze szczęścia usiłujący zdobyć majątek, bufoni i oszuści.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj