59 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 67%

Od 59 zł zamiast 180 zł za wyszczuplający zabieg Icoone na całe ciało w Salonie Kosmetycznym L'Bioline we Wrocławiu! Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu!

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 532 175 200.

Opis szczegółowy

Skuteczne i trwałe usunięcie tłuszczu i cellulitu! Zmniejsz obwód ciała bez efektu jo-jo!Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu! Wyszczuplająco-ujędrniający zabieg na cale ciało!Pomaga wyeliminować tkankę tłuszczową z miejsc, z których trudno się jej pozbyć ćwiczeniami i dietą!  Do wyboru macie:30-minutowy zabieg Icoone na całe ciało za 59 zł zamiast 180 zł,60-minutowy zabieg Icoone na całe ciało za 114 zł zamiast 290 zł.  Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Zabieg polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące multi mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 18 Sier 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

L'BIOLINE Kosmetyka Profesjonalna Walońska 7/3, 50-413 Wrocław

Podobne aktualne promocje z Wrocławia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.