79 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za STRZYŻENIE WŁOSÓW, MYCIE, MODELOWANIE + keratynowa odnowa włosów K-PAK w Studio Urody "Dona"

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • Keratyna to podstawowy budulec włosa. Niestety wraz z działaniem czynników atmosferycznych i zabiegów pielęgnacyjnych ulega ona stałej redukcji, co powoduje, że włosy stają się łamliwe i matowe.  Umiejętnie przeprowadzona terapia keratynowa poprawia kondycję włosów, odbudowuje je nadając im olśniewający blask. Dodatkowo efekty zabiegu zostaną wzmocnione działaniem sauny na włosy.W Studio "Urody " pracują doświadczeni i wykwalifikowani fryzjerzy, którzy z uwagą i troską zajmą się Twoimi włosami. Możesz być pewna, że nabiorą sprężystości, blasku i charakteru. Przekonaj się sama!Oferta obejmuje: mycie, strzyżenie, modelownie włosów oraz masaż głowy + keratynowa odnowa włosów K-PAK w Studio Urody "Dona".Salon pracuje na kosmetykach firmy Matrix!Kupon można realizować w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku: 09.00-20.00, soboty 09.00-15.00.Jedna osoba może zakupić nieograniczoną ilość kuponów!

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012Oferta obejmuje: mycie, strzyżenie, modelownie włosów oraz masaż głowy  + keratynowa odnowa włosów K-PAK w Studio Urody "Dona".1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja wizyty tel. 71-72-555-53 z podaniem nr. kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

79 zł zamiast 200 zł za STRZYŻENIE WŁOSÓW, MYCIE, MODELOWANIE + keratynowa odnowa włosów K-PAK w Studio Urody "Dona"Zimowa stagnacja dała Ci się we znaki i marzysz o zmianach? Powinnaś zacząć od włosów! Pożegnaj się z nieciekawą fryzurą - bez blasku i polotu! Nadanie im kształtu i charakteru sprawią, że poczujesz się świeżo i pięknie! Raz na zawsze pożegnaj się ze smętnie zwisającymi kosmykami, rozdwojonymi i zniszczonymi końcówkami. Od dziś będziesz zaskakiwać stylem i budzić zazdrość wśród koleżanek i nieznajomych!  Keratyna to podstawowy budulec włosa. Niestety wraz z działaniem czynników atmosferycznych i zabiegów pielęgnacyjnych ulega ona stałej redukcji, co powoduje, że włosy stają się łamliwe i matowe.  Umiejętnie przeprowadzona terapia keratynowa poprawia kondycję włosów, odbudowuje je nadając im olśniewający blask. Dodatkowo efekty zabiegu zostaną wzmocnione działaniem sauny na włosy.W Studio Urody Dona pracują doświadczeni i wykwalifikowani fryzjerzy, którzy z uwagą i troską zajmą się Twoimi włosami. Możesz być pewna, że nabiorą sprężystości, blasku i charakteru. Przekonaj się sama!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj