80 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Styling podnoszący włosy u nasady lub trwała ondulacja wraz z myciem, strzyżeniem i modelowaniem włosów w Studio Urody "Dona"

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • Fryzura po trwałej lepiej się układa, a końcowy efekt wzmocni odpowiednie strzyżenie i modelowanie. Maska regeneracyjna nałożona po stylingu zrewitalizuje i odżywi włosy.W Studio "Urody " pracują doświadczeni i wykwalifikowani fryzjerzy, którzy z uwagą i troską zajmą się Twoimi włosami. Możesz być pewna, że nabiorą sprężystości, blasku i charakteru. Przekonaj się sama!Oferta obejmuje: Styling podnoszący włosy u nasady lub trwała ondulacja wraz z myciem, strzyżeniem i modelowaniem włosów w Studio Urody "Dona"  Salon pracuje na kosmetykach firmy Matrix!Kupon można realizować w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku: 09.00-20.00, soboty 09.00-15.00.Jedna osoba może zakupić nieograniczoną ilość kuponów!

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012Oferta obejmuje: Styling podnoszący włosy u nasady lub trwała ondulacja wraz z myciem, strzyżeniem i modelowaniem włosów w Studio Urody "Dona"    1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja wizyty tel. 71-72-555-53 z podaniem nr. kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

80 zł zamiast 160 zł za Styling podnoszący włosy u nasady lub trwała ondulacja wraz z myciem, strzyżeniem i modelowaniem włosów w Studio Urody "Dona" Zimowa stagnacja dała Ci się we znaki i marzysz o zmianach? Powinnaś zacząć od włosów! Pożegnaj się z nieciekawą fryzurą - bez blasku i polotu! Nadanie im kształtu i charakteru sprawią, że poczujesz się świeżo i pięknie! Raz na zawsze pożegnaj się ze smętnie zwisającymi kosmykami, rozdwojonymi i zniszczonymi końcówkami. Od dziś będziesz zaskakiwać stylem i budzić zazdrość wśród koleżanek i nieznajomych!  Nowoczesne płyny do trwałej ondulacji nawilżają i chronią włosy w trakcie zabiegu. Stylistka dobierze płyn odpowiedni dla struktury Twoich włosów, robiąc uprzednio krótki wywiad – ważne jest bowiem, jak często je myjesz, farbujesz i jakich kosmetyków używasz. Duże wałki dadzą efekt naturalnej lekkości, skutecznie podnosząc włosy u nasady i dodając fryzurze objętości. Fryzura po trwałej lepiej się układa, a końcowy efekt wzmocni odpowiednie strzyżenie i modelowanie. Maska regeneracyjna nałożona po stylingu zrewitalizuje i odżywi włosy.W Studio Urody Dona pracują doświadczeni i wykwalifikowani fryzjerzy, którzy z uwagą i troską zajmą się Twoimi włosami. Możesz być pewna, że nabiorą sprężystości, blasku i charakteru. Przekonaj się sama!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.