59 zł

Wartość: 240 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

59.00 zł zamiast 240.00 zł: Koloryzacja z modelowaniem i pielęgnacją włosów w salonie Eccelente Hair Design w Galerii Italiana!

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • Oferta obejmuje koloryzację (jednolity kolor), zabieg pielęgnacyjny oraz modelowanie włosów dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań
  • Zabieg pielęgnacyjny wykonywany na bazie kosmetyków Schwarzkopf Color Save, pod sauną
  • Elegancki i przyjemy wystrój salonu, dogodna lokalizacja w samym sercu Wrocławia

Opis szczegółowy

Wiosna to idealna pora na eksperymenty z fryzurą. Chcesz odmienić swój image? Masz ochotę na nowy kolor włosów? Jeśli tak, to wybierz się do salonu Eccelente Hair Design oddaj swoje włosy w ręce profesjonalnych stylistów! Z kuponem MyDeal za koloryzację z modelowaniem dopasowanymi do Twoich włosów zapłacisz 59 zł zamiast 240 zł!

Koloryzacja zostanie dobrana odpowiednio do Twojego rodzaju włosów i w zgodzie z obecnymi trendami mody. Zabieg pielęgnacyjny wykonywany zostanie na bazie kosmetyków Schwarzkopf Color Save. To linia przeznaczona do włosów koloryzowanych, zapobiegająca szybkiemu wypłukiwaniu koloru i nadająca im blasku. Zabieg wykonywany jest pod sauną, a czas jego trwania to 10 - 15 min.

Masz ochotę również na nowe cięcie? Z kuponem MyDeal dostaniesz 30% rabatu na strzyżenie. Fryzjer wysłucha Twoich oczekiwań dotyczących fryzury, a także zaproponuje rozwiązanie, które będzie pasowało do kształtu twarzy, stylu i charakteru.

Po takich zabiegach możesz śmiało iść na szaloną imprezę czy po prostu pokazać się odmieniona w pracy. Tylko nie zastanawiaj się zbyt długo, taka okazja nie będzie długo czekać!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Eccelente ul. Więzienna 21/25 Wrocław

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj