25 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

25.00 zł zamiast 100.00 zł: Zabieg RF Diathermy okolicy oczu lub fałdu nosowo-wargowego z maską kolagenową na wybrana okolicę twarzy!

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Możesz wykorzystać do 3 kuponów
  • Lifting twarzy, szyi i dekoltu, zmniejszenie worków pod oczami i kurzych łapek, spłycenie blizn i głębokich zmarszczek, przyspieszanie odnowy komórkowej
  • Zabieg RF Diathermy okolicy oczu lub fałdu nosowo-wargowego zakończony maska kolagenową na wybraną okolicę twarzy

Opis szczegółowy

Znalazłaś już idealny krem na dzień i na noc? To świetnie, ale sam krem nie wystarczy. Nawet doskonały preparat nie przyniesie takich efektów, jakich potrzebuje twoja cera. Nie martw się jednak na zapasa, tylko skorzystaj z naszej oferty.

Wybierz się na zabieg RF Diathermy okolicy oczu lub fałdu nosowo-wargowego zakończony maska kolagenową na wybraną okolicę twarzy do Studia Urody Yasumi. Z kuponem MyDeal zapłacisz za niego 25 zł zamiast 100 zł.

RF Diathermy to innowacyjne urządzenie wykorzystujące diatermię, czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dochodzi do ogrzania kolagenu, a następnie jego regeneracji i odnowy. Urządzenie wykorzystuje też dobroczynne działanie fal radiowych.

A Efekty? Przede wszystkim lifting twarzy, szyi i dekoltu, poprawa napięcia policzków i owalu twarzy, zmniejszenie worków pod oczami i kurzych łapek, redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych, spłycenie blizn i głębokich zmarszczek oraz przyspieszanie odnowy komórkowej.

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny.

To nie koniec! Z kuponem MyDeal dostaniesz też rabat w wysokości 30% na serię kolejnych zabiegów RF Diathermy. Poznaj na własnej skórze jego dobroczynne działanie. Kliknij Kup Teraz już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Urody Yasumi ul. Litewska 14C Wrocław Tel.: 71 345 66 83, 723 645 525

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj