55 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 55 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

55 zł zamiast 110 zł (-50%) za bon na mikrodermabrazję diamentowa twarzy szyi i dekoltu + serum i maseczka dobrana do typu cery w Zakładzie kosmetyczno-fryzjerskim MONALIS

Zniżka zakupów grupowych z Włocławka

Ważne

  • Ponadto zabieg mikrodermabrazji można przeprowadzać na wszystkich typach skóry (nawet na skórze naczyniowej) i praktycznie na każdej części ciała. Nie niesie on ze sobą ryzyka przebarwień i blizn, a efekty są widoczne od razu. Zabieg mikrodermabrazji zostanie wzbogacony o użycie maski kremowej, która odświeży i nawilży Twoją skórę.
  • Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka, skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza pory i przebarwienia.
  • Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwiej - zabieg mikrodermabrazji stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy, a tym samym przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko, a po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.
  • Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Podczas zabiegu efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

Warunki

  • Zakład kosmetyczno-fryzjerski MONALIS www.monalis.wloclawek.pl ul. Kujawska 8 87-800 Włocławek
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 6 godzinnym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany.
  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • W SKŁAD ZABIEGU WCHODZI: -DEMAKIJAŻ -TONIZACJA -ZABIEG MIKRODERMABRAZJI DIAMENTOWEJ -SERUM I MASECZKA -MASAŻ TWARZY -APLIKACJA MASKI DOBIERANEJ INDYWIDUALNIE DO KAZDEJ KLIENTKI
  • 1 osoba może wykorzystać 1 bon
  • Rezerwacji terminu należy dokonać pod numerem telefonu: 884216105

Opis szczegółowy

Nasz salon oferuje szeroki zakres usług kosmetyczno-fryzjerskich dla Pań i Panów. W wykonywanych zabiegach wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty, pochodzące od wiodących producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i jak najszybszego odwiedzenia naszego salonu. Na miejscu zapewniamy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Zakład kosmetyczno-fryzjerski MONALIS ul. Kujawska 8 87-800 Włocławek

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj