15 zł

Wartość: 30 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

15 zł zamiast 30 zł (-50%) za bon dla dwóch osób na naleśniki słodkie (Nutella, banan, śmietana) w restauracji La Petite.

Zniżka zakupów grupowych z Włocławka

Ważne

  • Bon został przygotowany dla dwóch osób. Otrzymujesz zatem dwie porcje naleśników. Dodatkowo w La Petite, czeka na Ciebie wiele innych smakowitych potraw, pysznych napojów i znakomitych deserów.
  • Przygotowaliśmy dla Was pyszne naleśniki. KupBon i zabierz bliską Ci osobę do przytulnego miejsca, wypełnionego zapachem dobrej kuchni i brzmieniem przyjemnej muzyki.
  • Czy wiecie, że do końca nie wiadomo kto wymyślił naleśniki? Bardzo poważny spór historyczny w tej kwestii ciągnie się już od wieków. Nas to jednak nie dotyczy, ponieważ nie ważne kto pierwszy je stworzył. Najważniejsze jest to, że wiemy gdzie można zjeść naleśniki w najlepszym wydaniu! Restauracja La Petite zaprasza!

Warunki

  • Jedna osoba może kupić tylko jeden bon.
  • Bon ważny jest przez 30 dni od daty zakupu. Restauracja La Petite Adres: Pl. Wolności 3/4, 87-800 Włocławek tel.: 54 232 14 74 www.lapetite.wloclawek.pl

Opis szczegółowy

Restauracja La Petite ma już ponad 9 letnie doświadczenie w świadczeniu usług gastronomicznych, przez co nasze naleśniki i pozostałe potrawy charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem. Sprawdź i przekonaj się sam, a nie pożałujesz!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Adres: Pl. Wolności 3/4, 87-800 Włocławek tel.: 54 232 14 74

http://www.lapetite.wloclawek.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj