39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

39 zł zamiast 80 zł (-51%) za bon na depilację nóg woskiem. Masz dosyć częstej, tradycyjnej depilacji? Zaufaj nam i ciesz się gładkimi nogami przez długi czas

Zniżka zakupów grupowych z Włocławka

Ważne

  • Gładkie i zadbane nogi są wizytówką kobiety
  • Zabieg nie powoduje świądu i pieczenia, nie podrażnia skóry
  • Efekt depilacji nóg jest znacznie dłuższy niż przy tradycyjnych metodach
  • Zadowolenie gwarantowane
  • Duże obszary niechcianych włosów, mogą zostać szybko usunięte wraz z widocznym natychmiastowym efektem

Warunki

  • Po zakupie bonu konieczna rezerwacja telefoniczna - 54 307 03 03 Salon Pretty Women ul.Starodębska 10 87-800 Włocławek tel.54 307 03 03 www.salonprettywomen.pl
  • Bon ważny jest przez 30 dni od daty zakupu
  • Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden bon

Opis szczegółowy

Salon Fryzjerski PRETTY WOMEN istnieje od października 2010 roku. Posiadamy szerokie grono stałych klientów, zadowolonych z naszych usług.
Nasza ekipa to ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w najlepszych włocławskich salonach. Po bliższym poznaniu się postanowili połączyć swoje siły i stworzyć salon, w którym Klient może czuć się swobodnie i liczyć na profesjonalną usługę. Nasza wiedza oraz umiejętności są stale wzbogacane poprzez uczestnictwo w pokazach i szkoleniach, a najnowsze trendy z zakresu mody i techniki fryzjerstwa są natychmiast wykorzystywane w naszym Salonie.
Klientom oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich, zarówno damskich, jak i męskich, stylizację oraz indywidualny dobór fryzur. Ponadto nasze Klientki mogą skorzystać z usług pielęgnacji skóry twarzy, stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp (równie za pomocą frezarki) oraz makijażu i stylizacji rzęs.
Oprócz fachowej wiedzy duży nacisk kładziemy także na jakość i markę wykorzystywanych przez nas materiałów i produktów, dlatego też zdecydowaliśmy się na wspópracę z renomowaną firmą MATRIX.
Nasz Salon Piękności proponuje pełną gamę usug fryzjerskich i kosmetycznych, a profesjonalny personel i nowocześnie wyposażony salon gwarantują najwyszą jakość usług. Przestronne i eleganckie wnętrze utrzymane w ciepłych kolorach beżu i zieleni zapewniają naszym Klientom poczucie relaksu i przyjazną atmosferę.
Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z wykonanej usługi


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul.Starodębska 10 87-800 Włocławek tel.54 307 03 03

http://www.salonprettywomen.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj