65 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

65 zł zamiast 130 zł (-50%) za bo na zabieg SPA na włosy ze strzyżeniem i masażem głowy. Zrelaksuj się i pozwól działać profesjonalistom.

Zniżka zakupów grupowych z Włocławka

Ważne

  • Nie ma osoby, której włosy nie potrzebowałyby od czasu do czasu zabiegu SPA .
  • Oferta obejmuje strzyżenie najnowszymi technikami połączone z masażem głowy i SPA na włosy .
  • Zabieg SPA sprawi, że Twoja fryzura stanie się lśniąca i pełna blasku, a włosy będą zdrowsze i mocniejsze - od cebulek aż po same końce .
  • Włosy często bardziej potrzebują nawilżenia niż skóra. Po zabiegu stają się one sprężyste, lśniące, łatwo się rozczesują .
  • Indywidualnie dobrane preparaty kosmetyczne i odprężający masaż głowy znacznie poprawią kondycję Twoich włosów .

Warunki

  • By zrealizować bon konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
  • Jedna osoba może kupić tylko jeden bon.
  • Bon ważny przez 30 dni od daty zakupu.
  • pod nr tel. 54 411-03-33 DOTYK - Salon Fryzjersko-kosmetyczny 87-800 Włocławek ul. Starodębska 3/2 tel. 054 411 03 33 http://www.dotyk.com.pl/

Opis szczegółowy

DOTYK to profesjonalny salon fryzjersko-kosmetyczny. Szeroka gama oferowanych usług powoduje, że każda Kobieta, ale również i Mężczyźni znajdą coś dla siebie.
Fryzjerstwo: Oferujemy Państwu szeroką gamę usług fryzjerskich. Nasi pracownicy, przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków profesjonalnie zadbają o Państwa włosy. Proponujemy zabiegi na włosach, stylizację oraz zabiegi pielęgnacyjne na każdą okazję.
Paznokcie: W naszym salonie oferujemy Państwu stylizację i pielęgnację paznokci na najwyższym poziomie. Szeroki wachlarz usług z pewnością pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Nasz personel ciągle doskonali swoje umiejętności, aby sprostać Państwa wymaganiom.
Kosmetyka: Salon DOTYK proponuje swoim Klientom skorzystanie ze swojej bogatej oferty w zakresie kosmetyki estetycznej. Swoje usługi dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb, ponieważ to Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

87-800 Włocławek ul. Starodębska 3/2 tel. 054 411 03 33

http://www.dotyk.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj