280 zł

Wartość: 560 zł

Cena: 280 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Apartament w nowoczesnym budynku Triton Park na doby, dłuższe pobyty

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­  Nowoczesny Apartament znajduje się na terenie zamkniętym z recepcją, ochroną i monitoringiem. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio.Apartament kompleksowo wyposażony z aneksem kuchennym (płyta elektryczna, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne).Apartament odznacza się nowoczesnym, stylowym wystrojem, który podkreślają eleganckie meble i duże łóżko dwuosobowe (może być rozsunięte na dwa pojedyncze łóżka), podłoga wyłożona drewnem.W Apartamencie jest szybki bezprzewodowy dostęp do internetu oraztelewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.W tym samym budynku usytuowana jest restauracja Videlec(http://videlec.com.pl/). Lokal ten serwuje potrawy kuchni włoskiej orazrozmaite wina.Możliwe wystawienie FA VAT.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - 2 dni (1 noc) dla 2 osób w Apartamencie w Triton Park w Warszawie ul. Grójecka 194,- Darmowy podziemny parking- Darmowe  WiFi- telewizja kablowa Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - Dokonać rezerwacji drogą mailową na adres: biuro@infobuzer.pl w celu potwierdzenia. - Rezerwację można zmienić lub odwołać najpóźniej 7 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon jest uważany za zrealizowany- Kupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu- Mając na uwadze sprawną obsługę zamówień i załatwienie formalności związanych z rezerwacją  prosimy o jak najszybsze dokonanie rezerwacji po zakupieniu kuponu Kupon Infobuzer.pl ważny jest przez 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­ Do wynajęcia nowy Apartament w nowoczesnym budynku Triton Park (Triton Apartments) o pow. 30 m2 + taras przy ul. Grójeckiej 194, Warszawa (Ochota), piętro 9.Apartament może być wynajęty na doby czy dłuższe pobyty.Nowoczesny Apartament znajduje się na terenie zamkniętym z recepcją, ochroną i monitoringiem. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio.Apartament kompleksowo wyposażony z aneksem kuchennym (płyta elektryczna, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne).Apartament odznacza się nowoczesnym, stylowym wystrojem, który podkreślają eleganckie meble i duże łóżko dwuosobowe (może być rozsunięte na dwa pojedyncze łóżka), podłoga wyłożona drewnem.W Apartamencie jest szybki bezprzewodowy dostęp do internetu oraztelewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.W tym samym budynku usytuowana jest restauracja Videlec(http://videlec.com.pl/). Lokal ten serwuje potrawy kuchni włoskiej orazrozmaite wina.Dojazd środkami transportu publicznego do centrum Warszawy trwatylko 10 minut. Odległość kompleksu od lotniska Warszawa-Okęcie wynosi 3 km.Możliwe wystawienie FA VAT.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 25 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj