300 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 300 zł

Oszczędzasz: 33%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Wyglądaj zawsze pięknie dzięki makijażowi permanentnemu brwi.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Jest tometoda bardzo dokładna oraz trwała. W saloenie używane są wysokiej jakości preparaty. Profesjonalna opieka podczas zabiegu.Miła atmosfera. Tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie.Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna kupon Infobuzer obejmuje:makijaż pernamentny brwi metodą włos po włosie wraz z poprawkaUsługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Skontaktować się z salonem, powołać się na kupiony kupon Infobuzer, zrobić rezerwację lub pojechać osobiście do salonu i zrobić rezerwację terminu. - Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu.​Kupon ważny jest przez 3 miesiące od daty zakupu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada!Można wykupić dowolną liczbę kuponów.Jedna osoba może zrealizować jeden kupon Infobuzer

Opis szczegółowy

Makijaż permanentn​y brwi metodą włos po włosie czyli inaczej metoda piórkowa.Jest to trwały makijaż, który wykonuje się za pomocą tak zwanego "pióra", przy pomocy którego rysuję się brew praktycznie włosek po włosku. Taka metoda wygląda zdecydowanie naturalniej i bardziej świeżo niż w przypadku standardowej metody, która jest całkowitym wypełnieniem brwi i daje zdecydowanie nienaturalny efekt. Piórko pozwala na uzyskanie odpowiedniego koloru brwi i pożądanej głębi.   

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 16 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj