50 zł

Wartość: 68 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: 26%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Depilacja woskiem okolice bikini za jedyne 50 zł

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon Super Ciało to nowoczesny salon urody w przystępnej cenie! Na dodatek znajdujący się blisko centrum miasta!W salonie używane są wysokiej jakości preparaty. Miła atmosfera.Profesjonalna opieka podczas zabiegu.Tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie.Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:depilację woskiem okolic bikiniUsługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Skontaktować się z salonem, powołać się na kupiony kupon Infobuzer, zrobić rezerwację lub pojechać osobiście do salonu i zrobić rezerwację terminu.Godziny otwarcia: Poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00- Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu.​Kupon ważny jest przez 3 miesiące od daty zakupu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada!Można wykupić dowolną liczbę kuponów.Jedna osoba może zrealizować jeden kupon Infobuzer

Opis szczegółowy

Nie musisz co kilka dni depilować nóg czy pach. Wystarczy zamiast maszynek do golenia wybrać się do Salonu Super Ciałoi skorzystać z  depilacji woskiemDepilacja woskiem to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia, można ją stosować na dużych powierzchniach i wszystkich częściach ciała, a jej efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni.Nadmierne owłosienie niektórych okolic ciała może sprawić niemałe kłopoty. Wciąż odrastające włoski sprawiają, że czujemy się niekomfortowo i ciągle szukamy sposobu, by się ich skutecznie pozbyć. Niestety nie zawsze wiemy, jak sprawić, by nasza skóra była gładka i wolna od podrażnień. Szczególnie problematyczne są miejsca, w których cera jest delikatna i źle reaguje na wszelkiego  rodzaju zmiany. Jednym z takich miejsc są pachy. Owłosienie w tych okolicach występuje u niemalże każdej z nas. Golenie włosków za pomocą maszynki daje zadowalające rezultaty    tylko na krótki czas. Już po upływie jednego albo kilku dni skóra przestaje być idealnie gładka. Na szczęście współczesna kosmetyka daje nam możliwości skutecznej depilacji pach, która pozwoli nam pozbyć się niechcianych włosów na znacznie dłuższy czas, jaką jest depilacja woskiem.   Depilacja woskiem polega na usunięciu łodygi włosa i pozostawieniu nienaruszonego korzenia. Wosk kremowy wykorzystywany podczas zabiegu charakteryzuje się niską temperatura topnienia o  właściwościach antyseptycznych, skutecznie neutralizuje przykry skutek depilacji – podrażnienie skóry.  Jak przygotować się do depilacji?1. Bezpośrednio przed zabiegiem nie stosuj balsamów, tłustych kremów.2. Włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm. Zbyt krótkie mogą nie zostać usunięte, a zbyt długie sprawią, że zabieg będzie mało komfortowy. Jeśli masz zbyt długie, przed zabiegiem możesz skrócić je nożyczkami.3.  Na dzień przed zabiegiem warto wykonać peeling ciała.4.  Przed depilacją stref bikini zadbaj o higienę osobistą. W naszym salonie znajduje się bidet, z którego możesz skorzystać. Zabieg jest bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej (ciepły wosk nie powoduje oparzeń, czy podrażnień). Kliknij Kup Teraz i umów się na wizytę już dziś!  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 19 Lip 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj