200 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 200 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

3 treningi odchudzające z fizjoterapeutą lub odchudzanie z trenerem. Zadbaj o swoją sylwetkę i zdrowie!!!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Spotkaj się ze specjalistą który podpowie Ci co zrobić abyś czuł się lepiej­Popraw swoją sylwetkęZrzuć zbędne kilogramyPopraw swoją kondycję oraz samopoczucieZ nami na pewno osiagniesz zamierzony cel!!!

Warunki

  • ­  Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:3 treningi odchudzające z fizjoterapeutą lub odchudzanie z treneremAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji telefonicznej z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.Jedna osoba może nabyć max. 2 kupony.Na wizytę zabierz ze sobą kupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj  kupon Infobuzer.Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Medical Fitness - Centrum Medyczno TreningoweStyl życia wpływa na nasze zdrowie i długość życia - takie założenie przyświeca pracownikom Centrum Medical Fitness. Lekarze, fizjoterapeuci, trenerzy i dietetycy dbają o zdrowie swoichpacjentów zmieniając u podstaw ich styl życia którego stosowanie może w przyszłości zapobiec wielu chorobom i przypadłościom. Przy współpracy z siłowniami i pływalniami, pod okiemfachowców pacjenci zapoznają się z prawidłowym przebiegiem ćwiczeń, poznają swoje możliwości, minimalizując niedogodności i problemy utrudniające im prowadzenie aktywnego trybużycia. Wśród szerokiej gamy usług Centrum Medical Fitness znajdują się również: catering dietetyczny, kursy i szkolenia fitness, pakiet Medical dla firm i więcej.Zapewne każdy z nas marzy o tym aby poprawić coś w swoim wyglądzie. Bardzo szybko odnajdujemy w sobie wady a także nasze własne zaniedbania. Czy jednak mamy na tylemotywacji i chęci aby skutecznie z nimi walczyć? Jeżeli nie to znak, że potrzebny jest nam trening z wykwalfikowanym trenerem. Po całym dniu ciężkiej pracy nie mamy zbytniejchęci aby angażować się w ćwiczenia fizyczne. Brakuje nam chęci i motywacji chociaż zdajemy sobie sprawę, że taka aktywność bardzo pozytywnie na nas wpłynie. Zespół MedicalFitness świetnie rozumie.nie tylko potrzeby ale także problemy pacjentów. Jednocześnie zatrudniamy osoby, które świetnie sprawdzają się w roli motywatorów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 21 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.