220 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 220 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Wybrany trening indywidualny do wyboru: personalny, fitness, funkcjonalny, medical fitness trening, odchudzający

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Spotkaj się ze specjalistą który podpowie Ci co zrobić abyś czuł się lepiej­Zrzucisz zbędne kilogramyWyeliminuj złe nawyki żywienioweIndywidualne prowadzenie treningu przez certyfikowanego fizjoterapeutęGwarancję sukcesu w poprawie stanu zdrowiaPopraw swoją kondycję oraz samopoczucie

Warunki

  • ­  Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Trzy 60 minutowe trening indywidualny do wyboru: personalny, fitness, funkcjonalny, medical fitness trening, odchudzającyAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji telefonicznej z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.Jedna osoba może nabyć max. 2 kupony.Na wizytę zabierz ze sobą kupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj  kupon Infobuzer.Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Medical Fitness - Centrum Medyczno TreningoweStyl życia wpływa na nasze zdrowie i długość życia - takie założenie przyświeca pracownikom Centrum Medical Fitness. Lekarze, fizjoterapeuci, trenerzy i dietetycy dbają o zdrowie swoichpacjentów zmieniając u podstaw ich styl życia którego stosowanie może w przyszłości zapobiec wielu chorobom i przypadłościom. Przy współpracy z siłowniami i pływalniami, pod okiemfachowców pacjenci zapoznają się z prawidłowym przebiegiem ćwiczeń, poznają swoje możliwości, minimalizując niedogodności i problemy utrudniające im prowadzenie aktywnego trybużycia. Wśród szerokiej gamy usług Centrum Medical Fitness znajdują się również: catering dietetyczny, kursy i szkolenia fitness, pakiet Medical dla firm i więcej. Zapewne każdy z nas marzy o tym aby poprawić coś w swoim wyglądzie. Bardzo szybko odnajdujemy w sobie wady a także nasze własne zaniedbania. Czy jednak mamy na tylemotywacji i chęci aby skutecznie z nimi walczyć? Jeżeli nie to znak, że potrzebny jest nam trening personalny. Po całym dniu ciężkiej pracy nie mamy zbytniej chęci aby angażowaćsię w ćwiczenia fizyczne. Brakuje nam chęci i motywacji chociaż zdajemy sobie sprawę, że taka aktywność bardzo pozytywnie na nas wpłynie. Zespół Medical Fitness świetnie rozumienie tylko potrzeby ale także problemy pacjentów. Jednocześnie zatrudniamy osoby, które świetnie sprawdzają się w roli motywatorów.Nasi trenerzy przygotują indywidualny trening personalny dostosowany zarówno do potrzeb jak i możliwości Waszego organizmu. Zajmiemy się także opracowaniem optymalnejdiety. Przeprowadzimy kompleksowe badania, które dadzą nam pełny obraz Twojego organizmu. Na tej podstawie przygotujemy swoisty plan pracy dla Ciebie. Dzięki odrobinie chęci,stosując się do naszych rad, bardzo szybko zobaczysz pierwsze efekty, które będą dla Ciebie największą motywacją.W pakiecie treningowym:  wywiad lekarski (ocena medyczna)   badania wydolnościowe i funkcjonalne   badanie składu ciała    stały monitoring treningu   ocena postępów treningowych i sylwetkowych   po każdym treningu: streching, masaż   gwarancja bezpiecznego treningu i sukcesu    Medical fitness treningLeczniczy program treningowy Medical Fitness to idealne połączenie odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń z dobrze zbilansowaną dietą. Nasz zespół to grupa najlepszychspecjalistów. Do dyspozycji pacjentów są kardiolodzy ale także ortopedzi oraz lekarze zajmujący się leczeniem chorób cywilizacyjnych. Współpraca tych osób sprawia, że nasi pacjencibardzo szybko wracają do optymalnej formy zmieniając swój tryb życia o 180 stopni.   Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo i efekty treningu na rynku, indywidualną opiekę lekarza i fizjoterapeuty posiadającego     kwalifikacje trenera.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 27 Lip 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj