25 zł

Wartość: 55 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: 55%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Lunch (Butter Chicken) w restauracji lub z dostawą kuchnia Nepalsko-Indyjskia restauracja Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Restauracja, która czaruje swoich gości klimatem z Dalekiego Wschodu: dania kuchni indyjskiej i nepalskiej.Restauracja prowadzona jest przez sympatycznych Nepalczyków, którzy potrafią udzielić informacji o kuchni nepalskiej i indyjskiej, a nawet udzielić instrukcji jak zjeść papryczkę chilli.Jedzenie bardzo dobre, jakość warzyw podanych w green salat zrobiła na nas duże wrażenie. Jedzenie podawane w tradycyjny sposób (plus sztućce) tak aby można było się nim dzielić.Wiele jest w Warszawie restauracji, które są indyjskie tylko z nazwy.Jeśli chcesz poczuć autentyzm smaków kuchni indyjskiej, żywy aromat przypraw i niepodrabialny nastrój orientu - wybierz się do Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.

Warunki

  • ­ Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- Lunch (Butter Chicken) w restauracji lub z dostawą kuchnia Nepalsko-Indyjska.Lunch obejmuje:- na powitanie herbata nepalska + papadam- na drugie danie butter chicken lub paneer tikka masala + ryż Basmati lub Plain Naan(Mozliwość dostawy do biura czy domu - bezpłatnie w dzielnicy Ochota, Centrum, Wola - inne dzielnice doplata 15,00 zł u kierowcy przy odbiorze).Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Wydrukować kupon Infobuzer.pl i zabrać ze sobąNależy okazać kupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).Ważność kuponu - 2 miesiące.

Opis szczegółowy

­Lunch (Butter Chicken) w restauracji lub z dostawą kuchnia Nepalsko-Indyjskia restauracja Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.Restauracja „Siddhartha” zaprasza smakoszy kuchni hinduskiej do swojej siedziby w Al. Jerozolimskich 123A (budynek Millennium Plaza) w Warszawie.Restauracja, która czaruje swoich gości klimatem z Dalekiego Wschodu: dania kuchni indyjskiej i nepalskiej.Restauracja prowadzona przez sympatycznych Nepalczyków, którzy potrafią udzielić informacji o kuchni nepalskiej i indyjskiej, a nawet udzielić instrukcji jak zjeść papryczkę chilli. Jedzenie bardzo dobre, jakość warzyw podanych w green salat zrobiła na nas duże wrażenie. Jedzenie podawane w tradycyjny sposób (plus sztućce) tak aby można było się nim dzielić.Wiele jest w Warszawie restauracji, które są indyjskie tylko z nazwy. Jeśli chcesz poczuć autentyzm smaków kuchni indyjskiej, żywy aromat przypraw i niepodrabialny nastrój orientu - wybierz się do Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.Indyjska uczta bez patrzenia na ceny - poczuj beztroskę i rozkoszuj się smakiem Indii!Poszerz swoje horyzonty kulinarne, wybierz na co masz ochotę, spędź czas z bliskimi i rozerwij się w eleganckich, bardzo nastrojowych wnętrzach. Nie musisz zbytnio przejmować się cenami - przecież z kuponem zapłacisz tylko połowę!Przykładowe specjały, których skosztujesz w restauracji Nepalsko-Indyjskiej Siddhartha:   Zarówno miłośnicy potraw mięsnych, jak i wegetarianie i weganie znajdą potrawy, które ich oczarują. Kiedy tylko chceszRestauracja jest czynna 7 dni w tygodniu w godz. 11 00 do 22 30.Wybierz się w kulinarną podróż z kuponem infobuzer.pl!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj