112 zł

Wartość: 220 zł

Cena: 112 zł

Oszczędzasz: 49%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kolacja dla dwóch osób w restauracji Nepalsko-Indyjskiej Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Restauracja, która czaruje swoich gości klimatem z Dalekiego Wschodu: dania kuchni indyjskiej i nepalskiej.Restauracja prowadzona jest przez sympatycznych Nepalczyków, którzy potrafią udzielić informacji o kuchni nepalskiej i indyjskiej, a nawet udzielić instrukcji jak zjeść papryczkę chilli.Jedzenie bardzo dobre, jakość warzyw podanych w green salat zrobiła na nas duże wrażenie. Jedzenie podawane w tradycyjny sposób (plus sztućce) tak aby można było się nim dzielić.Wiele jest w Warszawie restauracji, które są indyjskie tylko z nazwy.Jeśli chcesz poczuć autentyzm smaków kuchni indyjskiej, żywy aromat przypraw i niepodrabialny nastrój orientu - wybierz się do Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.

Warunki

  • ­ Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- Kolacja dla dwóch osób w restauracji Nepalsko-Indyjskiej Siddhartha.Kolacja obejmuje:- na powitanie herbata nepalska + papadam- zupa nepalska lub indyjska (mięsna / wegetariańska )- na drugie danie butter chicken / chicken tikka masala lub dal tadka / paneer tikka masala + ryż basmati lub plain naan- deser: nepali khir lub gulab JamunAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Wydrukować kupon Infobuzer.pl i zabrać ze sobąNależy okazać kupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).Ważność kuponu - 2 miesiące.

Opis szczegółowy

­Kolacja dla dwóch osób w restauracji Nepalsko-Indyjskiej Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.Restauracja „Siddhartha” zaprasza smakoszy kuchni hinduskiej do swojej siedziby w Al. Jerozolimskich 123A (budynek Millennium Plaza) w Warszawie.Restauracja, która czaruje swoich gości klimatem z Dalekiego Wschodu: dania kuchni indyjskiej i nepalskiej.Restauracja prowadzona przez sympatycznych Nepalczyków, którzy potrafią udzielić informacji o kuchni nepalskiej i indyjskiej, a nawet udzielić instrukcji jak zjeść papryczkę chilli. Jedzenie bardzo dobre, jakość warzyw podanych w green salat zrobiła na nas duże wrażenie. Jedzenie podawane w tradycyjny sposób (plus sztućce) tak aby można było się nim dzielić.Wiele jest w Warszawie restauracji, które są indyjskie tylko z nazwy. Jeśli chcesz poczuć autentyzm smaków kuchni indyjskiej, żywy aromat przypraw i niepodrabialny nastrój orientu - wybierz się do Siddhartha w budynku Millennium Plaza na Ochocie.Indyjska uczta bez patrzenia na ceny - poczuj beztroskę i rozkoszuj się smakiem Indii!Poszerz swoje horyzonty kulinarne, wybierz na co masz ochotę, spędź czas z bliskimi i rozerwij się w eleganckich, bardzo nastrojowych wnętrzach. Nie musisz zbytnio przejmować się cenami - przecież z kuponem zapłacisz tylko połowę!Przykładowe specjały, których skosztujesz w restauracji Nepalsko-Indyjskiej Siddhartha:   Zarówno miłośnicy potraw mięsnych, jak i wegetarianie i weganie znajdą potrawy, które ich oczarują. Kiedy tylko chceszRestauracja jest czynna 7 dni w tygodniu w godz. 11 00 do 22 30.Wybierz się w kulinarną podróż z kuponem infobuzer.pl!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 19 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj