119 zł

Wartość: 580 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: 79%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Rewelacyjny pakiet 8 zabiegów na twarz i ciało – masaż, peeling i maska na ciało, mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny, masaż i krem na twarz, płaty kolagenowe pod oczy i pełny 8-etapowy zabieg na twarz za 119 zł.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon w którym zapach świeżo parzonej kawy,wygodna sofa,przyjemna muzyka,sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicypoczują się Państwojak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju.Profesjonalizm !Nowoczesne wyposażenie !Indywidualne podejście do klienta !Zapomnisz o stresie !Relaks i odpreżenie !Satysfakcja dobrego samopoczucia gwarantowana !Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Pakiet 8 zabiegów na twarz i ciało: masaż, peeling cukrowy lub solankowy całego ciała + maska; na twarz - mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny, krem na zakończenie zabiegu, płaty kolagenowe pod oczy, masaż twarzy na olejku oraz pełny 8-etapowy zabieg na twarz. Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kupon Infobuzer.plKupon można zrealizować do 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Pakiet DAY SPA -  masaż całego ciała-  peeling cukrowy lub solankowy na całe ciało-  maska: malinowa/awokado/limonkowa/czekoladowa-  zabieg na twarz: mikrodermabrazja-  krem na twarz na zakończenie zabiegu-  płaty kolagenowe pod oczy-  masaż twarzy na olejku arganowym-  pełny 8-etapowy zabieg na twarz: demakijaż, diagnoza stanu skóry, peeling kawitacyjny, masaż,serum dobrane do typu skóry, maska algowa, maska ujędrniająca, krem na zakończenieStudio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią naszej kliniki jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnychrezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Ideę tę wcielaw życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesneurządzenia takie jak Freeze Fat, Venus Freeze, LipoShock, Focus RF +.  oraz najnowsze technologiewykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx. Więcej informacji znajdziesz na www.studioprestige.coZadbaj już dziś o Siebie!!! Skorzystaj z promocji i kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 30 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj