199 zł

Wartość: 1100 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 82%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Pakiet Luksury Spa VIP dla DWOJGA ze słodką niespodzianka, z myślą o zakochanych, specjalnie na Dzień Św. Walentego: zabiegi na twarz i ciało za 199 zł w Skin Like Silk Clinique.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon w którym zapach świeżo parzonej kawy,wygodna sofa,przyjemna muzyka,sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicypoczują się Państwojak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju.Profesjonalizm !Nowoczesne wyposażenie !Indywidualne podejście do klienta !Zapomnisz o stresie !Relaks i odpreżenie !Satysfakcja dobrego samopoczucia gwarantowana !Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Pakiet Luksury Spa VIP dla DWOJGA z talerzem słodkich przyjemności: zabiegi na twarz i ciałało - peeling, masaż i maska na całe ciało, aromaterapia, zabieg na twarz do wyboru, maseczka i masaż twarzy.Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kuponInfobuzer.plKupon można zrealizować do 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Pakiet Luksury Spa VIP dla DWOJGA z talerzem słodkich przyjemności:-  oczyszczający peeling całego ciała-  masaż relaksacyjny całego ciała,-  nawilżająca maska na całe ciało,-  aromaterapia z olejkami eterycznymi,-  zabieg na twarz (peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa)-  rewitalizacja RF lub mezoterapia bezigłowa lub zabieg z kwasami AHA),-  maseczka na twarz z masażem.Studio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią naszej kliniki jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnychrezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Ideę tę wcielaw życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesneurządzenia takie jak Freeze Fat, Venus Freeze, LipoShock, Focus RF +.  oraz najnowsze technologiewykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx. Więcej informacji znajdziesz na www.studioprestige.coZadbaj już dziś o Siebie!!! Skorzystaj z promocji i kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj