99 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 84%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Pakiet dla 2 osób z myślą o zakochanych, specjalnie na Dzień Św. Walentego: wybrany pakiet zabiegów day spa na twarz i ciało za 99 zł w Skin Like Silk Clinique.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon w którym zapach świeżo parzonej kawy,wygodna sofa,przyjemna muzyka,sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicypoczują się Państwojak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju.Profesjonalizm !Nowoczesne wyposażenie !Indywidualne podejście do klienta !Zapomnisz o stresie !Relaks i odpreżenie !Satysfakcja dobrego samopoczucia gwarantowana !Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Wybrany pakiet day spa dla 2 osób Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę- podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kuponInfobuzer.plKupon można zrealizować do 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Do wyboru pakiet day spa dla dwóch osóbGrecka bogini:-  oczyszczający peeling całego ciała,-  masaż relaksacyjny całego ciała,-  nawilżająca maska na całe ciało,-  aromaterapia z olejkami eterycznymi,-  peeling, masaż i maska na dłonie,-  oczyszczający masaż twarzy, lubCzekoladowy sekret:-  oczyszczający peeling całego ciała,-  masaż relaksacyjny całego ciała,-  nawilżająca maska na całe ciało,-  aromaterapia z olejkami eterycznymi,-  pielęgnacyjna maska na twarz lubDotyk Piękna:-  oczyszczający peeling całego ciała-  masaż relaksacyjny całego ciała,-  nawilżająca maska na 1 partię ciała,-  aromaterapia z olejkami eterycznymi-  relaksujący masaż pędzelkami twarzy i szyiStudio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią naszej kliniki jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnychrezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Ideę tę wcielaw życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesneurządzenia takie jak Freeze Fat, Venus Freeze, LipoShock, Focus RF +.  oraz najnowsze technologiewykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx. Więcej informacji znajdziesz na www.studioprestige.coZadbaj już dziś o Siebie!!! Skorzystaj z promocji i kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 25 Luty 2019 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj