99 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 75%

Oferta z: Polska InfoBuzer

2 pakiety zabiegów: peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, maska, serum i krem w cenie 99 zł, w Studio Prestige.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon w którym zapach świeżo parzonej kawy,wygodna sofa,przyjemna muzyka,sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicypoczują się Państwojak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju.Profesjonalizm !Nowoczesne wyposażenie !Indywidualne podejście do klienta !Zapomnisz o stresie !Relaks i odpreżenie !Satysfakcja dobrego samopoczucia gwarantowana !Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:2 pakiety zabiegów oczyszczająco-nawilżających (oczyszczanie manualne, maska rozpulchniająca, peeling kawitacyjny, serum oraz krem renomowanej marki Murier Paris).Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kuponInfobuzer.plKupon można zrealizować do 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Jeśli szare komórki cery nie pozwalają Ci zabłysnąć, skorzystaj z pakietu zabiegów oczyszczających w Studio Prestige,a Twoja twarz w mig się rozpromieni.Zapraszamy na 2 pakiety zabiegów oczyszczająco-nawilżających (oczyszczanie manualne, maska rozpulchniająca,peeling kawitacyjny, serum oraz krem renomowanej marki Murier Paris)Szara cera odzyska zdrowy koloryt po złuszczeniu zrogowaciałego naskórka. Zwycięskie starcie z martwymikomórkami gwarantuje peeling kawitacyjny, który przy okazji usuwa bakterie, toksyny i nadmiar sebum.Z kolei rozstanie z zaskórnikami, wągrami i prosakami zapewnia oczyszczanie manualne. Etap oczyszczania skóryuzupełnia nałożenie maski rozpulchniającej, a efektu dopełniają serum i krem. Studio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią naszej kliniki jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnychrezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Ideę tę wcielaw życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesneurządzenia takie jak Freeze Fat, Venus Freeze, LipoShock, Focus RF +.  oraz najnowsze technologiewykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx. Więcej informacji znajdziesz na www.studioprestige.coZadbaj już dziś o Siebie!!! Skorzystaj z promocji i kliknij Kup Teraz! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 18 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj