129 zł

Wartość: 760 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: 83%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Pakiety spa dla dwojga: Czekoladowa euforia lub Kokosowa rozkosz za 129 zł w Studio Prestige.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Salon w którym zapach świeżo parzonej kawy,wygodna sofa,przyjemna muzyka,sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicypoczują się Państwojak w innym przytulnym świecie odprężenia i spokoju.Profesjonalizm !Nowoczesne wyposażenie !Indywidualne podejście do klienta !Zapomnisz o stresie !Relaks i odpreżenie !Satysfakcja dobrego samopoczucia gwarantowana !Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- 2 pakiety do wyboru trwające po ok 2 godziny  Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kuponInfobuzer.plKupon można zrealizować do 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Dwa pakiety spa do wyboru (po ok. 2 godziny): Czekoladowa euforia-  peeling cukrowy całego ciała-  masaż odprężający całego ciała gorącymi kamieniami-  maska na całe ciało gorącą czekoladą Wedla wzbogacona o owinięcie folią-  refleksologia stóp lub głowy do wyboru-  peeling kawitacyjny wraz z mezoterapią bezigłową z 3 ampułkami: kwas   hialuronowy, kolagen, fitohormony-  masaż liftingujący kulami Clarena na ampułce z zielonej herbaty (twarz, szyja)lubKokosowa rozkosz-  peeling kokosowy całego ciała-  masaż odprężający całego ciała gorącymi kamieniami-  maska z białej czekolady Wedla na całe ciało wzbogacona o owinięcie folią-  refleksologia stóp lub głowy do wyboru-  peeling enzymatyczny z mezoterapią bezigłową z 3 ampułkami: kwas hialuronowy,   kolagen, fitohormony-  masaż liftingujący kulami Clarena na ampułce z arbuzem (twarz, szyja) Studio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią naszej kliniki jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnychrezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Ideę tę wcielaw życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesneurządzenia takie jak Freeze Fat, Venus Freeze, LipoShock, Focus RF +.  oraz najnowsze technologiewykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx. Więcej informacji znajdziesz na www.studioprestige.coZadbaj już dziś o Siebie!!! Skorzystaj z promocji i kliknij Kup Teraz!  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 20 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.