59 zł

Wartość: 189 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 69%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za zabieg Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub epilację za 59 zł w Studio Prestige.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Kuracja laserowa stanowi najnowocześniejszy sposób walki z problemami skórnymi.Jest to metoda nieinwazyjna i nie wymaga hospitalizacji. Nie powoduje też podrażnień ani zaczerwienienia i jest całkowicie bezpieczna dla skóry.Skutecznie zamyka popękane naczynka krwionośne, dzięki czemu tzw. pajączki szybko znikają z nóg czy twarzy.Ponadto pomaga usunąć przebarwienia czy niechciane owłosienie.Niezależnie od tego, ile zabiegów się wybierze można mieć pewność, że skóra zacznie przypominać jedwab.

Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Jeden z najlepszych salonów na warszawskim Mokotowie !­

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- 1 zabieg epilacji, laserowego zamykania naczyń lub przebarwień w Studio Prestige w Warszawie.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Na wizytę zabierz ze sobą kupon Infobuzer.pl Kupon mozna zrealizować do 3  miesięcy od daty zakupu.  W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.­

Opis szczegółowy

Tak jak do posiadania komórki nie potrzebujesz komornika, tak aby mieć cerę jak jedwab, nie musisz hodować jedwabników. Wybierz się z kuponem Infobuzer.pl do Studio Prestige, gdzie idealną skórę zapewnisz sobie dzięki zabiegom laserowym.

Wybrany zabieg laserowy na wybraną partię ciała :1. Zamykanie popękanych naczynek krwionośnych,2. Usuwanie przebarwień3. EpilacjaStudio Prestige,,Wyglądaj dobrze i czuj się dobrze”Filozofią salonu jest troska o naszych klientów, zapewnienie im najlepszego komfortu oraz świetnych rezultatów. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom.Ideę tę wciela w życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesne urządzenia takie jak Venus Freeze, LipoShock, oraz najnowsze technologie wykorzystywane w medycynie estetycznej, wśród których warto wymienić EpilFree i AquaLyx czy zabiegu Agyptos.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 25 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.