69 zł

Wartość: 230 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Kuponik4You

69 zł zamiast 230 zł za PROFESIONALNY zabieg rekonstrukcji włosów firmy Joico K-Pak wraz ze strzyżeniem i modelowaniem w Studio Piękności w Warszawie.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

 • strzyżenie
 • PROFESIONALNY zabieg rekonstrukcji włosów firmy Joico K-Pak
 • Kupon na realizację usługi w Studio Piękności mieszczącego się przy ul. Obozowa 61 - Warszawa Wola (bardzo SZYBKI I DOGODNY dojazd z centrum Warszawy)
 • MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM)
 • Studio czynne poniedziałek - piątek godz. 8.00 - 20.00 oraz sobota godz. 8.00 - 16.00
 • Studio Piękności wyłącznie z wysoko wykwalifikowanym personelem
 • modelowanie
 • Kupon obejmuje:

Warunki

 • Kupon ważny 3 miesiące od momentu zakupu kuponu rabatowego Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (numer telefonu podany na kuponie po zakupie kuponu)Rezerwując wizytę należy podać unikalny numer kuponu oraz KOD PIN DEZAKTYWACJI widoczny na kuponie przy rezerwowaniu usługi należy podać unikalny kod zabezpieczający kuponu
 • do salonu należy zgłosić się z wydrukowanym kuponem rabatowym
 • w przypadku nieodwołania umówionej wizyty z wyprzedzeniem 24 godzinnym kupon przepada
 • jedna osoba może kupić max. 1 kupon

Opis szczegółowy

Profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów firmy Joico K-Pak wraz ze strzyżeniem i modelowaniem wykonywany jest w Salonie Piękności, który na tle innych charakteryzuje się przede wszystkim wysokim profesjonalizmem oraz wysokim poziomem świadczonych usług. Celem Salonu jest stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery w której każdy odnajdzie usługę spełniającą jego oczekiwania.Powierzchnia włosów od razu staje się gładsza i wygląda na bardziej. Włosy odzyskują siłę, elastyczność i odporność. Kolor włosów jest chroniony przed blaknięciem, spowodowanym czynnikami środowiskowymi i uszkodzeniami konstrukcji.Włosy składają się z wody, węglowodanów oraz keratyny, zawierającej 19 aminokwasów. Zniszczenie tych aminokwasów osłabia strukturę włosa i powoduje jego uszkodzenie. Aby zregenerować uszkodzone włosy należy uzupełnić niedobór brakujących związków. Najlepszym na to sposobem jest rekonstrukcja włosów firmy Joico K-Pak. Na tym Idealny zabieg przywracający zdrowie i witalność włosom. Dlaczego zabieg jest tak skuteczny? Zabieg opiera się na opatentowanym Quadramine Complex Joico. Jest to niepowtarzalna mieszanka 19-stu aminokwasów tworzących keratynę włosa. Ten unikalny Kompleks Quadraminy rekonstruuje i naprawia całą strukturę włosa. Może on penetrować włos do rdzenia. Zmierza do rekonstrukcji kory, która stanowi większość masy włosów, oraz nadaje włosom elastyczność. Odbudowuje łuskę włosa - najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniem. Zabieg jest w całości profesjonalny – wykonuje go doświadczony zespół Studia Piękności. Podarujcie włosom najlepszą pielęgnację! Zabieg w połączeniu ze strzyżeniem i modelowaniem sprawi że nie tylko będziesz piękniejsza ale i taka się poczujesz! Pozwól sobie na chwilę przyjemności i odprężenia!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Piękności ul. Obozowa 61 01-426 Warszawa

http://www.studio-pieknosci.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj