1399 zł

Wartość: 12300 zł

Cena: 1399 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Adeal

1399 zł zamiast 12300 zł! Depilacja Laserowa IPL przez rok za darmo bez ograniczeń! Na Marszałkowskiej w I'm Beauty!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

 • Zapraszamy do salonu I’m Beauty, który został stworzony specjalnie dla osób, które chcą wydobyć z siebie blask i piękno, które pragną chwili relaksu oraz wiedzą jak ważne jest uzyskanie, chociaż na chwilę, dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Znajdziesz tam wykwalifikowany i profesjonalny personel. A proponowane zabiegi sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.
 • Kupon do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od pierwszego zabiegu
 • Depilacja laserowa dowolnie wybranej cześci ciała: bikini płytkie, bikini głębokie, łydki przód, łydki tył, uda przód, uda tył, obie pachy, górna warga, broda, linia biała, oba policzki, oba ramiona, oba przedramiona, obie brodawki piersiowe, brzuch, oba pośladki, obie dłonie, klatka piersiowa, szyja, kark oraz inne do uzgodnienia przed zabiegiem.
 • Dzięki poddaniu się zabiegom IPL (Intense Pulse Light) masz pewność trwałych efektów i bezbolesnego zabiegu. Polega on na naświetlaniu skóry impulsowym, skoncentrowanym i spójnym źródłem światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Dzięki swoim właściwościom technologia IPL potrafi leczyć schorzenia trudne do usunięcia za pomocą dotychczas stosowanych metod. IPL zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry. Czas rekonwalescencji jest krótszy od stosowanych dotychczas technik.
 • Dowolna ilość zabiegów Depilacji Laserowej IPL dla jednej Pani przez rok!
 • Bardzo dobra lokalizacja Centrum Warszawy, Marszałowska
 • Najtańsza oferta na rynku!
 • Ważność kuponów do pierwszego zabiegu aż 6 miesięcy
 • Podczas zabiegu głowica urządzenia emituje światło, dochodzi do zmiany energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło jest absorbowane przez melaninę
 • zawartą we włosach, w wyniku czego następuje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego. Promieniowanie usuwa włosy znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu, więc dla uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest wykonanie około 4-6 zabiegów w odstępie od 3 do 4 tygodni
 • Trwałe efekty, bezbolesny zabieg - Pozbądź się zbędnego owłosienia! Popraw swoj wygląd!
 • Bez Ograniczeń!

Warunki

 • Jedna osoba może kupić dowolną ilość kuponów
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 22 498 05 00
 • Kupon ważny do 14 czerwca 2012
 • W przypadku nieodwołania rezerwacji na minimum 24h przed wizytą zabieg przepada
 • Kupon do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od pierwszego zabiegu

Opis szczegółowy

Bez Ograniczeń!Dowolna ilość zabiegów Depilacji Laserowej IPL dla jednej Pani przez rok!Najtańsza oferta na rynku!Kupon do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od pierwszego zabieguDepilacja laserowa dowolnie wybranej cześci ciała: bikini płytkie, bikini głębokie, łydki przód, łydki tył, uda przód, uda tył, obie pachy, górna warga, broda, linia biała, oba policzki, oba ramiona, oba przedramiona, obie brodawki piersiowe, brzuch, oba pośladki, obie dłonie, klatka piersiowa, szyja, kark oraz inne do uzgodnienia przed zabiegiem. Trwałe efekty, bezbolesny zabieg - Pozbądź się zbędnego owłosienia! Popraw swoj wygląd!Bardzo dobra lokalizacja Centrum Warszawy, MarszałowskaWażność kuponów do pierwszego zabiegu aż 6 miesięcyPodczas zabiegu głowica urządzenia emituje światło, dochodzi do zmiany energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach, w wyniku czego następuje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego. Promieniowanie usuwa włosy znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu, więc dla uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest wykonanie około 4-6 zabiegów w odstępie od 3 do 4 tygodniDzięki poddaniu się zabiegom IPL (Intense Pulse Light) masz pewność trwałych efektów i bezbolesnego zabiegu. Polega on na naświetlaniu skóry impulsowym, skoncentrowanym i spójnym źródłem światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Dzięki swoim właściwościom technologia IPL potrafi leczyć schorzenia trudne do usunięcia za pomocą dotychczas stosowanych metod. IPL zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry. Czas rekonwalescencji jest krótszy od stosowanych dotychczas technik.Zapraszamy do salonu I’m Beauty, który został stworzony specjalnie dla osób, które chcą wydobyć z siebie blask i piękno, które pragną chwili relaksu oraz wiedzą jak ważne jest uzyskanie, chociaż na chwilę, dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Znajdziesz tam wykwalifikowany i profesjonalny personel. A proponowane zabiegi sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

I'm Beauty Marszałkowska 68/70 lokal 1 Warszawa tel. 22 498 05 00

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj