39 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 90%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za depilację laserowa IPL (uda, łydki, ramiona, przedramiona lub bikini głębokie u kobiet) lub (fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub blizn) w Salonie Pretty Women w samym centrum Warszawy.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Depilacja laserem IPL to najskuteczniejsza i całkowicie bezbolesna metoda pozbycia się owłosieniaZabiegi wykonywane za pomocą IPL+ RF nie mają skutków ubocznych i nie wymagają rezygnacji z normalnego trybu życia po wykonanym zabieguWysoka jakość usług, pełen profesjonalizmMiła atmosfera, indywidualne podejście do potrzeb każdego KlientaOferta limitowanaLaser IPL+RF Multi jest urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie dwóch technologii (fal świetlnych - IPL i fal radiowych - RF) do  zabiegów medycznych i kosmetycznych.Depilacja laserowa powoduje zniszczenie i zablokowanie procesu formowania się nowego mieszka włosowego.W konsekwencji włoski w ciągu ok. 10 do 20 dni wypadają razem z cebulkami, a Ty pozbywasz się problemu.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  depilację laserowa IPL (uda, łydki, ramiona, przedramiona lub bikini głębokie u kobiet) lub (fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub blizn) w Salonie Pretty Women BOGDANOW w samym centrum Warszawy. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę. Podczas rozmowy należy powołać się na kupon z Infobuzer.pl Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj jej kupon Infobuzer. Na wizytę zabierz ze sobą kupon Infobuzer.pl W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min.24h przed wizytą, kupon przepada. Kupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.Oferta limitowana!­

Opis szczegółowy

­W starożytnym Egipcie, o gorącym klimacie, ciało depilowano przede wszystkim ze względów higienicznych,ale kierowania się także innymi przesłankami. Perfekcyjnie gładkie ciało uznawano za kanon piękna, a delikatna twarz była wyznacznikiem statusu społecznego.W Rzymie natomiast golenie symbolizowało przejście w dorosłość i wyraz szacunku okazywanego bogom.W niektórych społecznościach praktykowano zwyczaj, by w noc przed ślubem przyszła żona usuwała owłosienie z całego ciała, co miało symbolizować jej czystość i szacunek dla męża.Współcześnie depilacja jest nieodzownym elementem naszego życia i trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie ze zbędnym owłosieniem.Jeśli szukasz skutecznej metody na pozbycie się codziennego obowiązku, jakim jest golenie, skorzystaj z wyjątkowej oferty.Depilacja IPL to metoda, która charakteryzuje się bezpieczeństwem oraz zminimalizowanym dyskomfortem.Technika ta działa na zasadzie energii fal świetlnych (IPL). Dzięki temu zapewnione jest większe bezpieczeństwo,lepsza aktywność oraz zmniejsza się ryzyko poparzenia czy dyskomfortu. Zabieg pozwala cieszyć się długotrwałym efektem.Depilacja tą metodą może być wykonywana praktycznie na każdej części ciała.Umożliwia usuwanie wszystkich rodzajów włosów: jasnych i cienkich, ale także grubych i czarnych. Można ją stosować przy różnych typach skóry.Fotoodmładzanie Intensywne światło IPL jest sprzymierzeńcem pięknej cery. Pobudza ono komórki, wskutek czego skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia.Zabieg skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna,zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki. Takie kontrolowane uszkodzenia i następująca samoregeneracja skóry może pobudzić zmiany kosmetyczne,takie jak usunięcie pajączków naczyniowych i plamek starczych, napiętej skóry, zmarszczek, włosków itd.  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 30 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj