27 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Adeal

27 zł zamiast 199 zł! Depilacja Laserowa IPL obu pach dla Pań i Panów w I'm Beauty na Marszałkowskiej! Najtańsza oferta na rynku!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

 • Najtańsza oferta na rynku! Depilacja laserowa IPL obu pach dla Pań i Panów 
 • Trwałe efekty, bezbolesny zabieg
 • Bardzo dobra lokalizacja - Centrum Warszawy - Marszałowska 68/70
 • Ważność kuponów aż 6 miesięcy
 • Popraw swój wyglad już dzisiaj!
 • Dzięki poddaniu się zabiegom IPL (Intense Pulse Light) masz pewność trwałych efektów i bezbolesnego zabiegu. Polega on na naświetlaniu skóry impulsowym,skoncentrowanym i spójnym źródłem światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Dzięki swoim właściwościom technologia IPL potrafi leczyć schorzenia trudne do usunięcia za pomocą dotychczas stosowanych metod. IPL zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry. Czas rekonwalescencji jest krótszy od stosowanych dotychczas technik.
 • Zapraszamy do salonu I’m Beauty, który został stworzony specjalnie dla osób, które chcą wydobyć z siebie blask i piękno, które pragną chwili relaksu oraz wiedzą jak ważne jest uzyskanie, chociaż na chwilę, dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Znajdziesz tam wykwalifikowany i profesjonalny personel. A proponowane zabiegi sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Warunki

 • Jedna osoba może kupić dowolną ilość kuponów
 • Kupon ważny do 12 czerwca 2012
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 22 498 05 00
 • W przypadku nieodwołania rezerwacji na minimum 24h przed wizytą zabieg przepada

Opis szczegółowy

Najtańsza oferta na rynku! Depilacja laserowa IPL obu pach dla Pań i Panów Trwałe efekty, bezbolesny zabieg - Popraw swój wygląd!Bardzo dobra lokalizacja Centrum WarszawyPodczas zabiegu głowica urządzenia emituje światło, dochodzi do zmiany energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach, w wyniku czego następuje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego. Promieniowanie usuwa włosy znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu, więc dla uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest wykonanie około 4-6 zabiegów w odstępie od 3 do 4 tygodniDzięki poddaniu się zabiegom IPL (Intense Pulse Light) masz pewność trwałych efektów i bezbolesnego zabiegu. Polega on na naświetlaniu skóry impulsowym, skoncentrowanym i spójnym źródłem światła monochromatycznego (o jednej określonej długości fali). Dzięki swoim właściwościom technologia IPL potrafi leczyć schorzenia trudne do usunięcia za pomocą dotychczas stosowanych metod. IPL zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry. Czas rekonwalescencji jest krótszy od stosowanych dotychczas technikZapraszamy do salonu I’m Beauty, który został stworzony specjalnie dla osób, które chcą wydobyć z siebie blask i piękno, które pragną chwili relaksu oraz wiedzą jak ważne jest uzyskanie, chociaż na chwilę, dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Znajdziesz tam wykwalifikowany i profesjonalny personel. A proponowane zabiegi sprawią, że poczujesz się wyjątkowo


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

I'm Beauty Marszałkowska 68/70 lokal 1 Warszawa tel. 22 498 05 00

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj