79 zł

Wartość: 220 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 64%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za koloryzację ombre hair + modelowanie + strzyżenie + regeneracja z ampułką dostosowaną do potrzeb włosa + sauna w AESTHETICS w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Dobrze wykonane Ombre ożywia rysy twarzy, zmiękcza zbyt ostre kontury, odmładza twarz i nadaje lekkości fryzurze!Pokuś się o zmianę fryzury i koloru włosów!Przestronne, jasno urządzone wnętrza, zapach świeżo palonej kawy, wygodne sofy oraz nastrojowa muzyka pomagają w AESTHETICS wyciszyć się i zrelaksować.Ciesz się odmienioną fryzurą w chłodne i ciepłe dni! Farbowanie włosów metodą ombre hair, tak modne wśród gwiazd,cieszy się dużym zainteresowaniem Polek. Stylizacja polega na stopniowym cieniowaniu,czyli łagodnym przechodzeniu z ciemniejszych włosów u nasady do jaśniejszych o 2-3 tony odcieni na końcówkach. .­ Złap okazję promocyjną juz dzisiaj!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  koloryzację ombre hair + modelowanie + strzyżenie + regeneracja z ampułką dostosowaną do potrzeb włosa + sauna w AESTHETICS w Warszawie.Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy umówić się na wizytę - podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl.Jedna osoba może nabyć 1 kupon.Oferta limitowana !Na wizytę zabierz ze sobą kupon Infobuzer.pl Kupon mozna zrealizować do 3  miesięcy od daty zakupu.  W przypadku niepowiadomienia o odwołaniu rezerwacji na min. 24h przed wizytą, kupon przepada.­ ­

Opis szczegółowy

­Kiedy zawitała do nas wiosenna aura, krajobraz nabrał kolorów. Niech i na Twojej głowie zawitają piękne odcienie!Pokuś się o zmianę fryzury i koloru włosów!Czy już zdążyłaś zauważyć jaki trend zdominował nasze ulice? Ombre Hair to najnowszy i najgłośniejszy krzyk tego sezonu!Rozjaśnianie końcówek stało się hitem wśród celebrytek, dlatego wiele z nas nadal zastanawia się nad zrobieniem podobnej fryzury.Dobrze wykonane Ombre ożywia rysy twarzy, zmiękcza zbyt ostre kontury, odmładza twarz i nadaje lekkości fryzurze! Ombre Hair dodaje objętości i jest bez wątpienia jedną z najbardziej oryginalnych fryzur!Sauna na włosy jest zabiegiem, którego efekt można obserwować przez nawet 4-5 tygodni,gdyż działa ona dogłębnie a nie tylko na powierzchnię włosa, jak zwykłe odżywki.Skierowana na Twoje kosmyki fala ciepłego powietrza sprawi, że składniki pielęgnacyjne zawarte w ampułce, wnikną dogłębnie w strukturę włosów i odżywią je od cebulek aż po same końce!Przestronne, jasno urządzone wnętrza, zapach świeżo palonej kawy, wygodne sofyoraz nastrojowa muzyka pomagają w AESTHETICS wyciszyć się i zrelaksować.Następnie można skorzystać z laseroterapii, medycyny estetycznej, masaży, zabiegów fryzjerskich, odmładzających,odchudzających, a nawet dietetyki. Salon prowadzi również sprzedaż specjalistycznych kosmetyków antycellulitowych,pielęgnacyjnych i wielu innych.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.