Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

NOWOŚĆ! Manicure hybrydowy MATOWY z usunięciem – Centrum.

za manicure hybrydowy matowy z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise. Jest to świetna alternatywa dla kobiet, które marzą o perfekcyjnym i długotrwałym manicure!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

27 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: 66%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za manicure hybrydowy matowy z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise. Jest to świetna alternatywa dla kobiet, które marzą o perfekcyjnym i długotrwałym manicure!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Manicure hybrydowy matowy – połączenie żelu i lakieru – nie powoduje szkód na naturalnej płytce paznokciaTrwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodniDodatkowo usunięcie manicure’uDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.

Warunki

  • Oferta/kupon infobuzer.pl obejmuje: - Manicure hybrydowy matowy wraz z jego usunięciem w Salonie Urody - Sunrise,Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy potwierdzić telefonicznie termin rezerwacji wizyty lub osobiście. Podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl oraz zaproponować datę wizyty  - salon potwierdzi datę wizyty. Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.    W przypadku nieodwołania rezerwacji wizyty z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon infobuzer.pl przepada.

Opis szczegółowy

­Trwały i odporny manicure hybrydowy ,, matowy'' z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w salonie Urody Sunrise.Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń.Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na manicure hybrydowy ze zdjęciem w Sunrise.Trwały kolor bez odpryskówManicure hybrydowy wykorzystuje metodę, łączącą żel i lakier. Zabieg polega na nałożeniu na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia kosmetycznej bazy oraz lakieru i utrwalacza.Dla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.Efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez 2 tygodnie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj