39 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 70%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za pakiet rytuał regenerujący włosy + zabieg pod sauną wraz z modelowaniem w Studio Piękności na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • - efekt mięsistych i lśniących włosów,- włosy są sprężyste, lśniące,- włosy są wzmocnione i uszczelnione,- łatwiej je rozczesać- odżywcze składniki wnikają dobrze we włosy- głebokie nawilżeniePrzyjdź do nas i odkryj tajemnicę Swojego piękna !Już teraz złap okazję i wybierz sie z kuponem Infobuzer do salonu Studio  Piękności na warszawskiej Woli i spełnij swoje marzenie o idealnej fryzurze. .

Warunki

  • Promocja/kupon Infobuzer.pl obejmuje:- Pakiet rytuał regenerujący włosy + zabieg pod sauną wraz z modelowaniem w Studio Piękności na warszawskiej WoliKupon ważny 2 miesiące.Jedna osoba może zrealizować jeden kupon rytuał regenerujący włosy + zabieg pod sauną wraz z modelowaniem w Studio Piękności na warszawskiej WoliWymagana rezerwacja pod numerem tel. 22 357 55 42 lub tel. 22 666 84 05 Przełożenie lub odwołanie rezerwacji z minimum 24- godzinnym wyprzedzeniem, w innym wypadku kupon przepada.­

Opis szczegółowy

Fryzjer najpierw myje nam włosy szamponem oczyszczającym, a następnie rozprowadza na nich, pasmo po paśmie ampułkę regenerującą lub przeznaczoną pod saunę maskę do włosów.Jeśli masz długie włosy zostaną one upięte specjalną klamrą i dopiero wtedy zasiadamy pod sauną.Każdy ubytek, czy zniszczenie zostają w ten sposób „łatane”. Sauna wytwarza parę wodną, gdy nagrzeje się do odpowiedniej temperatury. Zwykle jest to 40 st. C.Zabieg regeneracji włosów trwa zwykłe 15 – 20 minut. Po tym czasie fryzjer spłukuje ampułkę lub maskę. Robi to zimną i ciepłą wodą na przemian po to, by zamknąć rozchylone pod sauną łuski włosów.Włosy po wysuszeniu są naprawdę piękne – sypkie i mięsiste.­ Wizyta w Studio Piękności to czas zarezerwowany tylko dla Ciebie, u nas zregenerujesz umysł i ciało.Salon Studio Piękności powstał z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.