799 zł

Wartość: 1800 zł

Cena: 799 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Eurobon

799zł zamiast 1800zł: Wypełnianie zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy!. Oszczędzasz 56%

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Termin ważności EuroBonów: EuroBon jest ważny do 20 grudnia 2013 r. i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje EuroBony”. Ograniczenia: brak. Jedna osoba może kupić i wykorzystać nieograniczoną liczbę EuroBonów. Rezerwacja: obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod numerem (22) 623-81-11. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą wydrukowany EuroBon! Ofertę realizuje: Klinika Urody Team Beauty, pl. Konstytucji 6 lok. 4, 00-550 Warszawa.

Opis szczegółowy

ALIAXIN to kwas hialuronowy usieciowany. Szczególną cechą preparatu jest jego wyjątkowo długie działanie. Struktura zapewnia opór degradacji enzymatycznej i oksydacji tkanek, co gwarantuje wyśmienity efekt liftingu dla każdego typu zmarszczek.

Charakterystyka preparatu uzyskana jest dzięki połączeniu w jednolity komponent (dwóch ciężarów molekularnych HA) średniej i wysokiej masy cząsteczkowej usieciowanego kwasu hialuronowego. Utrzymywanie się żelu w tkance, to specjalna cecha opatentowanej formuły, która gwarantuje długotrwałe działanie i zadowalający efekt liftingu zmarszczek. Tę cechę uzyskano dzięki zmianie stopnia sieciowania mieszanki kwasów hialuronowych o średniej i dużej masie cząsteczkowej.

Zabieg z wykorzystaniem produktu Aliaxin jest doskonały do pielęgnacji miejscowych niedoskonałości urody twarzy i miejscowego zwiększania objętości obszarów twarzy, które są charakterystyczne dla jej trójwymiarowej natury. Preparat idealnie wypełni zmarszczki średnie oraz głębokie. Wskazania do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów .

Polecany prz zmarszczkach w okolicy jarzmowej i podjarzmowej, okolicy nosowo-wargowej, kącikach ust, okolicy bródki.

Przeznaczenie:

  • zmarszczki gładzizny czoła,
  • zmarszczki marionetki,
  • zwiększenie objętości wolumetryczne,
  • poprawia kształt i kontur podbródka.

Preparat jest wyśmienicie tolerowany przez pacjentów oraz łatwy w iniekcjach śródskórnych.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Klinika Urody Team Beauty pl. Konstytucji 6 lok. 4, 00-550 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj