Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure wraz z malowaniem oraz kremem odżywczo - nawilżającym - Wola.

za manicure wraz z malowaniem oraz kremem odżywczo - nawilżającym w salonie Sunrise.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

15 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: 75%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za manicure wraz z malowaniem oraz kremem odżywczo - nawilżającym w salonie Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • - Zabieg jest bezpieczny- W salonie pracują profesjonaliści- Panuje tam higiena- Wspaniały klimat i miła obsługa- Salon znajduję się blisko centrum miasta.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:- Manicure wraz z malowaniem oraz kremem odżywczo - nawilżającym w salonie urody Sunrise.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:- Skontaktować się z salonem, powołać się na kupiony kupon Infobuzer, zrobić rezerwację lub pojechać osobiście do salonu i zrobić rezerwację terminu.- Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada!Kupon ważny do 3 miesięcy.

Opis szczegółowy

Nadchodzi wielkimi krokami zima!Odkrywając coraz więcej ciała ludzie zaczną zwracać uwagę na detale – włosy, dłonie, a nawet paznokcie.Mimo z pozoru małego wpływu paznokci na ogólną aparycje stanowią one wizytówkę człowieka.Pierwsze wrażenie często może zależeć właśnie od zdrowo wyglądających paznokci.Jak nadać im piękny wygląd? Naszą propozycją jest manicure z malowaniem oraz kremem odżywczo – nawilżającym w salonie Sunrise na Woli.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj