199 zł

Wartość: 1194 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 83%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Rozbijanie tkanki tłuszczowej lub cellulitu Vacum (metoda podciśnieniowa) - 6 zabiegów w salonie Dakini.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • - VACUM  to masaż podciśnieniowy, który wpływa pozytywnie na problemy z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotkością skóry.- Jest to zabieg nie inwazyjny, całkowicie bezpieczny i nie zwykle skuteczny.- Zwiększa wydalanie odpadowych produktów przemiany materii, poprawia napięcie mieśniowe.- Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.- VACUM posiada również działanie antystresowe, relaksujące i odpręzające.- Efekt - Spalanie tłuszczu oraz redukcja cellulitu, zaczyna się od sfer najbardziej problemowych: pośladki, uda, brzuch, z obszarów o wymuszonym, zwiększonym ukrwieniu, następnie z okolic: twarzy, ramion, piersi.

Warunki

  • Kupon infobuzer.pl obejmuje: - Pakiet 6 zabiegów - rozbijanie tkanki tłuszczowej Vacum (metoda podciśnieniowa) - w salonie Dakini Aby zrealizować zakupiony kupon Infobuzer.pl należy:Skontaktować się z salonem i zrobić rezerwację usługi,  powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl pod numerem tel: 784 446 100 lub 784 446 200 Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada .Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów.Kupon mozna zrealizować do 6 miesięcy od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Salon Dakini to wyjątkowo eleganckie miejsce, a oferowane usługi są na najwyższym poziomie. Salon działa wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach, tylko najlepszych i najbardziej cenionych firm.VACUM  to masaż podciśnieniowy, który wpływa pozytywnie na problemy z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotkością skóry. Specjalistyczna głowica wytwarza podciśnienie i zasysa fałd skórny. Rolki, które znajdują się po bokach głowicy rozmasowują go przynosząc odpowiednie efekty zabiegowe. Jest to zabieg nie inwazyjny, całkowicie bezpieczny i nie zwykle skuteczny. Zwiększa wydalanie odpadowych produktów przemiany materii, poprawia napięcie mieśniowe. Efekt już po pierwszym zabiegu.Przy zabiegach VACUM pobudzane są fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy przemiany materii oraz zwiększa przepływ krwi i limfy. Dla uzyskania najlepszego rezultatu zabieg powinno sie powtarzac 2-3 razy w tygodniu.VACUM posiada również działanie antystresowe, relaksujące i odpręzające. Odnowa biologiczna po wysilku fizycznym. Działanie przeciwbólowe i rozluźniające napiętych mieśni. Wspomaga leczenie blizn oraz rozstępów. EFEKTY, WYNIKI, REZULTATY- Spalanie tłuszczu oraz redukcja cellulitu, zaczyna się od sfer najbardziej problemowych: pośladki, uda, brzuch, z obszarów o wymuszonym, zwiększonym ukrwieniu, następnie z okolic: twarzy, ramion, piersi. - Spalanie tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca - dzięki właściwemu zastosowaniu roweru ergonometrcznego. - W czasie ćwiczeń spalamy 4 x szybciej tkankę tłuszczową. - Podczas spalania tłuszczu kształtujemy sylwetkę, wysmuklamy ciało, wzmacniamy mięśnie, poprawiamy odporność organizmu - dzięki właściwemu zastosowaniu roweru ergonometrycznego. - Każdy trening powoduje utratę ponad 2 500 kcal!!!Pojedyncza sesja ultradźwiękowa trwa ok. 20-25 minut, a dla osiągnięcia optymalnych wyników zalecana jest seria 4-6 zabiegów. Efekty – w postaci zmniejszenia obwodów ciała, wymodelowania sylwetki oraz ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry – widać jednak już po pierwszej kuracji. Pamiętaj jednak, aby łączny czas zabiegów na wszystkie partie ciała nie przekroczył 40 minut tygodniowo. Dodatkowo w trakcie kuracji zalecane jest picie ok. 2 litrów wody na dobę i przestrzeganie diety niskotłuszczowej.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 18 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj