18 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 18 zł

Oszczędzasz: 64%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za MALOWANIE PAZNOKCI LAKIEREM HYBRYDOWYM w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Lakier hybrydowy to przełom w technologii lakierów. Jest niezwykle trwały, nie odpryskuje i nie ściera się.Pozostaje niezmienny przez co najmniej 14 dni!Malowanie hybrydowe wykorzystuje metodę, łączącą żel i lakier. Zabieg polega na nałożeniu na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia kosmetycznej bazy oraz lakieru i utrwalacza.Trwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodneDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV.Dzięki temu lakier hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  malowanie paznokci LAKIEREM HYBRYDOWYM w Salonie Urody Sunrise. Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy potwierdzić telefonicznie termin rezerwacji wizyty lub osobiście. Podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl oraz zaproponować datę wizyty  - salon potwierdzi datę wizyty. Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.    W przypadku nieodwołania rezerwacji wizyty z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon infobuzer.pl przepada.

Opis szczegółowy

18 zł zamiast 50 zł za MALOWANIE PAZNOKCI LAKIEREM HYBRYDOWYM w Salonie Urody Sunrise.Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na malowanie lakierem hybrydowy w Sunrise.Trwały kolor bez odpryskówLakier hybrydowy to przełom w technologii lakierów. Jest niezwykle trwały, nie odpryskuje i nie ściera się. Pozostaje niezmienny przez co najmniej 14 dni! Podczas nakładania wykorzystuje się produkty typu hybryd - nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzalnego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę. Malowanie hybrydowe wykorzystuje metodę, łączącą żel i lakier. Zabieg polega na nałożeniu na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia kosmetycznej bazy oraz lakieru i utrwalacza. Dla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez 2 tygodnie. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.