269 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 269 zł

Oszczędzasz: 62%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za PRZEDŁUŻANIE i ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW w Salonie „Sunrise” + rabat w wysokości 30 % na kolejne włosy naturalne

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • - Przedłużanie i zagęszczanie włosów w salonie „Sunrise” wykonuje się niewiarygodnie wygodną i bezpieczną metodą keratyn system. - Polega ona na doczepianiu nowych pasemek włosów do własnych klientki za pomocą ciepła. Doklejane pasma to najwyższej jakości 1-gramowe europejskie włosy. - W świecie fryzjerstwa technika ta jest uznawana za jedną z najtrwalszych.- Salon dysponuje bogatą paletą kolorów wysokiej jakości włosów europejskich! Odcień dobierany jest pod aktualny kolor włosów klienta.- Przy odpowiednio dobranym kolorze złączenie jest praktycznie niewidoczne. - W Salonie „Sunrise” zabieg wykonuje fryzjerka posiadająca certyfikat, uprawniający do wykonywania usług z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.

Warunki

  • Oferta/kupon infobuzer.pl obejmuje: - PRZEDŁUŻANIE i ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW w Salonie „Sunrise”  + rabat w wysokości 30 % na kolejne włosy naturalne (długość 55 cm, europejskie) Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

 Kupując kupon Infobuzer możesz skorzystać z zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów w salonie „Sunrise”. Wykonuje się go niewiarygodnie wygodną i bezpieczną metodą keratyn system. Polega ona na doczepianiu nowych pasemek włosów do własnych klientki za pomocą ciepła. Przy odpowiednio dobranym kolorze złączenie jest praktycznie niewidoczne. W świecie fryzjerstwa technika ta jest uznawana za jedną z najtrwalszych.Elementem łączącym włosy jest kreatyna, znajdująca się także w naszych paznokciach. Dlatego metoda ta jest całkowicie naturalna. Zaleca się ją w szczególności do włosów cienkich i słabych. Doklejane włosy są najlepszej jakości. Można je dowolnie stylizować i poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim! Zabieg trwa od około godziny do dwóch.W Salonie „Sunrise” zabieg wykonuje fryzjerka posiadająca certyfikat, uprawniający do wykonywania usług z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów.  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj