29 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 64%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Pedicure Frezarką + artystyczne profesjonalne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Zabieg Pedicure składa się z kilku etapów:  - nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, - odsunięcia lub wycięcia skórek, - za pomocą frezarki usunięcia zrogowaciałego naskórka, Po zabiegu naskórek jest gładki i nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu.  Wizytę wieńczy artystyczne zdobienie, wykonane przez profesjonalną stylistkę. Ciesz się zdrowiem i pięknem stóp także w zimie. Higieniczne warunki zabiegu: - jednorazowe nakładki na frezy,- jednorazowe pilniczki i bloczki oraz jednorazowe wkłady do brodzika.

Warunki

  • Oferta/kupon infobuzer.pl obejmuje: - Wykonanie Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody - Sunrise, Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy potwierdzić telefonicznie termin rezerwacji wizyty lub osobiście. Podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl oraz zaproponować datę wizyty  - salon potwierdzi datę wizyty. Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.    W przypadku nieodwołania rezerwacji wizyty z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon infobuzer.pl przepada.

Opis szczegółowy

35 zł zamiast 80 zł za Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.Możesz kupić i wykorzystać dowolnie wiele bonów i zyskać piękne stopy na dłużej.Pielęgnacja stóp to nie tylko sprawa estetyki, ale przede wszystkim zdrowie i komfort. Podstawowy zabieg Pedicure pomaga skórze zachować elastyczność i zapobiega powstawaniu zgrubień i pęknięć!Zabieg Pedicure składa się z kilku etapów: nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcia lub wycięcia skórek, za pomocą frezarki usunięcia zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu naskórek jest gładki i nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu. Wizytę wieńczy artystyczne zdobienie, wykonane przez profesjonalną stylistkę.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 19 Lip 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj