Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

DEPILACJA WOSKIEM dowolnej części ciała. Spiesz się! Oferta limitowana! Idealny pomysł na prezent!

za DEPILACJĘ WOSKIEM dowolnej części ciała w „Salonie Urody Sunrise”

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

15 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: 79%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za DEPILACJĘ WOSKIEM dowolnej części ciała w „Salonie Urody Sunrise”

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • - Oferta obejmuje depilację woskiem dowolnej części ciała. - Salon Urody Sunrise to nowoczesny salon urody w przystępnej cenie? Na dodatek znajdujący się blisko centrum miasta? - Podczas depilacji stosowany jest wosk kremowy o niskiej temperaturze topnienia, łagodzący podrażnienia i działający antyseptycznie. - Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-23.00, w sobotę: 10.00-20.00, w niedzielę 12.00-18.00. - Jedna osoba może kupić nieograniczoną ilość kuponów.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:-  depilację woskiem dowolnie wybranej części ciała w profesjonalnym Salonie Urody Sunrise. Rewelacyjny zabieg na cerę dla każdego. Usługi wykonywane w przyjemnej, relaksacyjnej atmosferze, a przede wszystkim pod opieką profesjonalistek i profesjonalistów salonu.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy potwierdzić telefonicznie termin rezerwacji wizyty lub osobiście. Podczas rozmowy nalezy powołać się na kupon z Infobuzer.pl oraz zaproponować datę wizyty  - salon potwierdzi datę wizyty. Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.    W przypadku nieodwołania rezerwacji wizyty z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon infobuzer.pl przepada.

Opis szczegółowy

15 zł zamiast 70 zl za DEPILACJĘ WOSKIEM dowolnej części ciała w „Salonie Urody Sunrise”Depilacja woskiem to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia, można ją stosować na dużych powierzchniach i wszystkich częściach ciała, a jej efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni. Metoda ta polega na usunięciu łodygi włosa i pozostawieniu nienaruszonego korzenia. Wosk kremowy wykorzystywany podczas zabiegu charakteryzuje się niską temperatura topnienia o właściwościach antyseptycznych, skutecznie neutralizuje przykry skutek depilacji – podrażnienie skóry.Salon Urody Sunrise: Czy można znaleźć nowoczesny salon urody w przystępnej cenie? Na dodatek znajdujący się blisko centrum miasta?  Wbrew pozorom tak – Salon Sunrise znajdujący się na warszawskiej Woli jest spełnieniem wszelkich oczekiwań.   Markowe kosmetyki, wspaniały klimat oraz profesjonalna obsługa zapewniają najwyższy standard oraz wysokie zadowolenie.Salon czynny:Poniedziałek – Piątek: 11:00 – 23:00Sobota: 10:00 – 20:00 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj