Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure hybrydowy z usunięciem – Centrum.

za manicure hybrydowy z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

27 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: 66%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za manicure hybrydowy z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Manicure hybrydowy – połączenie żelu i lakieru – nie powoduje szkód na naturalnej płytce paznokciaTrwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodniDodatkowo usunięcie manicure’uDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV.Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.

Warunki

  • Oferta/kupon infobuzer.pl obejmuje: - Manicure hybrydowy wraz z jego usunięciem w Salonie Urody - Sunrise,Na wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu.1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

Trwały i odporny manicure hybrydowy z usunięciem – wybierz 1 lub więcej zabiegów w salonie Urody Sunrise.Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń.Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na manicure hybrydowy ze zdjęciem w Sunrise. Trwały kolor bez odpryskówManicure hybrydowy wykorzystuje metodę, łączącą żel i lakier. Zabieg polega na nałożeniu na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia kosmetycznej bazy oraz lakieru i utrwalacza.Dla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.Efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez 2 tygodnie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.