Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bilet wstępu na seans Master of Sex

55 zł zamiast 127 zł za bilet na interaktywny seans edukacyjny o relacjach damsko-męskich "Master of Sex" 7 września w Warszawie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

55 zł

Wartość: 127 zł

Cena: 55 zł

Oszczędzasz: 57%

55 zł zamiast 127 zł za bilet na interaktywny seans edukacyjny o relacjach damsko-męskich "Master of Sex" 7 września w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Seans odbędzie się w piątek, 7.09.2018 r., o godz. 20.30 w Bemowskim Centrum Kultury Art Bem w Warszawie.
  • 1 kupon = wejściówka dla 1 osoby na seans edukacyjny "Master of Sex".
  • Kupon należy przesłać mailem na adres: kupony@GoBigEvents.pl, w tytule maila wpisując nazwę spektaklu i miasto, a w treści podając numer telefonu.
  • Seans przeznaczony jest dla kobiet, mężczyzn i par.

Opis szczegółowy

Wszystko, co musisz wiedzieć o seksie w humorystycznym stylu! Dobra zabawa gwarantowana!Idealna propozycja dla każdego, kto chce umocnić więzi w związku! Poznaj klucz do niesamowitego seksu!Pełen humoru, zbierający świetne recenzje seans edukacyjny o relacjach damsko-męskich!  "Master of Sex"  to interaktywny, pełen humoru seans edukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie! Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące relacji damsko-męskich. Tym razem poznasz klucz do niesamowitego seksu! 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Instytut Psychologii Płci ul. Górczewska 201, Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.