Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wieczór w teatrze: 3 spektakle

54,99 zł: bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (zamiast 80 zł)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

55,0 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 55,0 zł

Oszczędzasz: 31%

Oferta z: Polska Groupon

54,99 zł: bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (zamiast 80 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: należy sprawdzić dostępne terminy i dokonać rezerwacji mailowo: scenawspolczesna@gmail.com lub tel. 796 550 570 z podaniem kodu zabezpieczającego (z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem). Decyduje kolejność zgłoszeń. 3. Weź wydrukowany groupon i okaż w kasie najpóźniej na 20 minut przed spektaklem.  Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Miejsca są numerowane. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 54,99 zł zamiast 80 zł za 2 bilety na wybrany spektakl

Spektakle i terminy:

  • „Dzieła wszystkie Szekspira” – 09.06.2018 i 15.06.2018
  • „Historia świata w skróconej wersji” – 16.06.2018
  • „Biblia w skróconej wersji” – 17.06.2018

Wszystkie spektakle odbywają się o godz. 19.

„Dzieła wszystkie Szekspira”:

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów mistrza w wykonaniu trójki aktorów. Hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn i „Hamlet” w trzyminutowej wersji. Spektakl oceniony na 5 gwiazdek przez Gazetę Wyborczą dostarcza przedniej rozrywki.

„Biblia w skróconej wersji”:

Najważniejsze biblijne historie przedstawione z przymrużeniem oka. Król Salomon zaśpiewa przebój w stylu Jerzego Połomskiego, Salome skusi Jana Chrzciciela tańcem na rurze, Trzej Królowie, prowadzeni przez gwiezdną nawigację, zagubią się na pustyni, a narodziny Jezusa zostaną przekazane na żywo tysiącom widzów za pośrednictwem Jeruzalem TV.

„Historia świata w skróconej wersji”:

Wędrówka przez dzieje ostatniego tysiąclecia w muzyczno-kabaretowej formie. Podróż w czasie 3 aktorów, podczas której są oni świadkami przełomowych dla ludzkości wydarzeń: epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Na scenie pojawią się m.in.: Leonardo da Vinci, Napoleon, Stalin oraz kosmonauci.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj