249 zł

Wartość: 699 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 64%

Oferta z: Polska Groupon

Wybielanie zębów lampą Beyond od 249 zł w White & Beauty

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 752 598. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

Wybielanie zębów lampą Beyond:

  • 249 zł zamiast 699 zł za pakiet dla 1 osoby
  • 399 zł zamiast 1398 zł za pakiet dla 2 osób

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz nowoczesnym urządzeniom, wybielanie zębów daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 480-520 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 13 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg nie powoduje dyskomfortu nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest bezpieczny dla szkliwa.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, niezaleczone ubytki w zębach od 1 do 5.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 7 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj