89 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: 26%

Oferta z: Polska Groupon

Gra typu escape the room: gabinet chirurgiczny lub pokój babci za 89 zł w EXITchampions (zamiast 120 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dostępna jest cały tydzień w godz. 13:30-21:00. Możliwy kontakt tel. 606 15 15 34 lub 606 198 558.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: exitchampions.pl z podaniem kodu zabezpieczającego w polu Liczba osób. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 2 opcji

Pokój zagadek:

Gra trwa 60 min. Podczas każdej z gier uczestnicy muszą wykazać się sprytem, inteligencją oraz pracą zespołową, by po rozwiązaniu szeregu zagadek znaleźć ukryty klucz. Przed śmiałkami stoi rozwiązanie tajemnicy doktora biorącego udział w nielegalnych eksperymentach oraz nielegalnym pobieraniu organów lub w drugim przypadku znalezienie testamentu.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 30 Paź 2042 22:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.