75 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 75 zł

Oszczędzasz: 25%

Oferta z: Polska Groupon

Romantyczna kolacja w ciemności: zestaw dla 1 osoby za 75 zł i więcej opcji w restauracji Different

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.restauracjadifferent.pl. Możliwość skorzystania z wymiany grouponu na elegancki voucher w cenie 15 zł z możliwością odbioru na miejscu. Alkohol dodatkowo płatny na recepcji. Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: www.restauracjadifferent.pl/rezerwacja z podaniem kodu zabezpieczającego w dodatkowych informacjach. Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

Romantyczna kolacja lub Randka w ciemno (przystawka, danie główne, deser, napój)

  • 75 zł zamiast 100 zł za kolację dla 1 osoby
  • 150 zł zamiast 200 zł za kolację dla 2 osób
  • 225 zł zamiast 300 zł za kolację dla 3 osób
  • 300 zł zamiast 400 zł za kolację dla 4 osób

Zobacz również Niewidzialną Wystawę

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego, oryginalnego. Popularny niegdyś program telewizyjny w Restauracji Different nabiera „dosłownego” kształtu. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna rozbudzi zmysły i zacieśni relacje.

Do wyboru warianty:

  • zestaw mięsny
  • zestaw rybny
  • zestaw wegański

Menu pozostaje tajemnicą, jednak istnieje możliwość określenia preferencji kulinarnych, np. kuchni bezglutenowej, alergii pokarmowych czy też wykluczenia pojedynczych produktów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 25 Czerw 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj